امام جمعه ی خور:

مسئولان مشکل کمبود آب خوروبیابانک را حل کنند

امام جمعه خور گفت: مسئولان در فرصت باقی مانده تا فصل گرما و افزایش مصرف آب مشکل کمبوذ آب مصرفی مردم را حل کنند.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه خور با اشاره به نزدیک شدن به سال جدید و روز احسان و نیکوکاری اظهار کرد: کار شایسته ای است که برای قشر ضعیف جامعه، فقرا و نیازمندان سهمی کنار بگذاریم تا آن ها هم سال نو را با خوشی آغاز کنند.

امام جمعه خور با اشاره به نزدیک شدن به فصل گرما بیان مشکلات ایجاد شده به علت کم آبی در سال های گذشته، افزود: مسئولان باید در زمانی که تا فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب مانده فکری به حال کمبود آب کنند، با دست روی دست گذاشتن کاری انجام نمی شود و مسئولان امر از امروز به فکر تأمین آب مصرفی مردم باشند تا مانند سال های گذشته مردم دچار مشکل نشوند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد در مورد دراویشی که در تهران دست به آشوب زدند، گفت: آن ها عده ای افراطی جدا شده از فرقه دراویش هستند که با نظام اسلامی مخالف هستند و دست به اقدام مسلحانه علیه نظام می زنند.

وی افزود: این افراد با منافقان که معتقد به اقدام مسلحانه هستند فرقی ندارند و نباید با آن ها با تسامح برخورد کرد و هیچ کس حق مداکره با آن ها را ندارند و فقط باید مانند کسانی که محاربه می کنند با آن ها برخورد کرد.

خطیب جمعه خور با اشاره به اقدامات ترکیه و آمریکا در سوریه گفت: شکست آمریکا و ترکیه در عملیات نظامی سوریه که همزمان در دو نقطه شمالی و مرکزی سوریه آغاز شده است بار دیگر بر این موضوع صحه گذاشته که آن ها نمی توانند معاهده ای را در سوریه تشکیل دهند.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به روایتی از امام علی(ع) گفت: گواراترین زندگی دور افکندن تشریفات است و دوری از تشریفات است که گواراترین زندگی را به ارمغان می آورد.

 

انتهای پیام/

Go to TOP