امام جمعه ی خور:

مردم از رانت، فساد، بیکاری و عمل نکردن به وعده ها نارحت اند

امام جمعه خور در واکنش به سخنان رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: اگر می خواهید صدای مردم را بشنوید، بدانید مردم از رانت، فساد، تبعیض، بسته شدن کارخانه ها و بیکاری و شعارهای دروغ و وعده های پوچ ناراحت اند.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه شهر خور با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، اظهار کرد: مردم بعد از گذشت ۴۰ سال هنوز در صحنه هستند و به برکت همین حضور است که نظام اسلامی با اقتدار پابرجاست.

امام جمعه خور با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در جمع مردم آذربایجان، افزود: ٢٢ بهمن امسال در سراسر کشور متفاوت بود، این حرکت عظیم مردمی بعد از ٣٩سال شبیه معجزه است.

وی افزود: پرچم بلند انقلاب ۴۰ سال است که مأمن مردم است و این در حالی است که مردم از برخی مسائل جاری کشور انتقاد دارند، اما این انتقاد منافاتی با ایستادگی پای نظام اسلامی و انقلاب ندارد.

خطیب جمعه خور تصریح کرد: سراسر صحبت های رهبر معظم انقلاب مملو از امید دادن و مایه اتحاد و انسجام نظام است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به صحبت های رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: راه حل مشکلات کشور انحراف افکار عمومی نیست، این مسیری که قبلا دیگران پیموده اند به صلاح شما نیست و اگر می خواهید صدای مردم را بشنوید، بدانید مردم از رانت، فساد، تبعیض، بسته شدن کارخانه ها و بیکاری و شعارهای دروغ و وعده های پوچ ناراحت اند.

وی افزود: مردم بدون دسته بندی سیاسی و جناحی در روز ۲۲ بهمن به خیابان ها آمدند و شعار وحدت دادند و نشان دادند که پای انقلاب ایستاده اند و پیرو رهبرشان هستند.

امام جمعه خور خاطرنشان کرد: سخنان سخنران پایتخت در این مراسم باشکوه، شأن مردم در این حماسه باشکوه را در حد یک متینگ سیاسی و جناحی پایین آورد، در این مراسم به جای دعوت به وحدت و همدلی و عذرخواهی از عملکرد اقتصادی و نداشتن برنامه مدون و پویا در عرصه های اقتصادی و عمل نکردن به اقتصاد مقاومتی حرف هایی زده شد که بوق های دشمن را با خوشحالی به صدا در آورد.

وی تصریح کرد: در طول دوران انقباب ندیدیم که کسی با حرف های دشمن شاد کن، دل خانواده های شهیدان را بشکند و دلسوزان نظام را غمگین کند اما عاقبت بخیر شده باشد.

حجت الاسلام  المسلمین مهدی نژاد راهپیمایی ۲۲ بهمن را یک رفراندوم عظیم در حمایت از نظام اسلامی دانست و افزود: اگر دولت دنبال رفراندوم است، حقوق های نجومی و عمل نکردن به وعده ها به رفراندوم بگذارد.

وی افزود: کسی که توحیدی فکر نمی کند می گوید به بن بست رسیده ایم و گرنه اسلام و قرآن و قوانینی که از آن گرفته شده است هرگز بن بست نخواهد داشت.

امام جمعه خور افزود: اگر گره ای در کار است عملکرد خودتان را بازبینی کنید و اگر از رفراندوم و عمل به خواسته مردم سخن می گویید به خواسته های مردم که در این حضور با شکوه اعلام کردند توجه کنید.

Go to TOP