رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک خبر داد:

حضور ۳۰ روحانی و مُبلغ ویژه ایام فاطمیه در خوروبیابانک

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک گفت: قریب به ۳۰ روحانی و مُبلغ در ایام فاطمیه در مساجد سراسر شهرستان خوروبیابانک مشغول تبلیغ سیره و روش دخت نبی مکرم اسلام(ص) و تبیین جایگاه ولایت هستند.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی رفیع در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری از برگزاری مراسم های عزاداری ویژه ایام محرم در شهرستان خوروبیابانک خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک، افزود: برگزاری ایستگاه صلواتی، اجرای مسابقات فرهنگی، وعظ و خطابه، سخنرانی پیرامون سیره و روش دخت نبی مکرم اسلام(ص) و تبیین جایگاه ولایت و نقش ولی فقیه در جامعه از جمله برنامه های تبلیغی روحانیون اعزامی است.

وی افزود: مراسم عزاداری روز شهادت حضرت زهرا(س) همراه با تشییع نمادین پیکر مطهر بانوی دو عالم در آستان امامزاده سید داود(ع) شهر خور برگزار خواهد شد و عزادارن بر سفره این حضرت مهمان خواهند شد.

وی با اشاره به حضور قریب به ۳۰ روحانی و مبلغ در این ایام، خاطرنشان کرد: بشتر روحانیون و مبلغان در تمام ایام سال در شهرها و روستاها حضور دارند و برای تعدادی از روستا ها که روحانی مستقر نبود، روحانیون اعزام شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین رفیع افزود: مراسم های مختلفی در ایام فاطمیه برای مدارس و مساجد با حضور مبلغان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک با اشاره به اجرای طرح آموزش مبارزه با مواد مخدر، خاطرنشان کرد: طرح آموزش پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر با همکاری وزارت کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر در سطح مساجد برای عموم مردم اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

Go to TOP