مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) خوروبیابانک عنوان کرد:

کمک خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) خوروبیابانک به ۱۸۰۰ بیمار نیازمند

مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) شهر خور گفت: هزینه دارو و درمان یک هزار و ۸۰۰ نفر از بیماران نیازمند و صعب العلاج در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۶ پرداخت شده است.

به گزارش سفیر خور؛ مهدی فیروزی شامگاه شنبه در جلسه انجمن خیریه امداد و درمان حضرت امام رضا (علیه السلام) خوروبیابانک، و جلسه مجمع عمومی هیأت امنای انجمن با اشاره به برگزاری ۱۰۸ جلسه از آغاز کار این انجمن، گفت: خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) شهرستان تا کنون کمک های بسیاری برای تأمین هزینه های بیماران صعب العلاج و نیازمند انجام داده است.

مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسان انجمن، افزود: اعضای هیأت مدیره با رأی اعضا برای دو سال و بازرسان انجمن برای یک سال دیگر به کار خود ادامه خواهند داد.

وی با ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های دوسال اخیر خیریه، خاطرنشان کرد: تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، پرداخت هزینه درمان بیماران صعب العلاج، تأمین نیازهای ضروری نیازمندان از جمله فعالیت های خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) است که با کمک خیّرین بزرگوار انجام شده است.

فیروزی با بیان عملکرد ۱۰ ماه اول سال جاری، گفت: کمک به هزینه های دارو و درمان یک هزار و ۸۰۰ نفر بیمار صعب العلاج و نیازمند، کمک به تأمین جهیزیه ۲۰ نوعروس و چند فقره تعمیر منازل نیازمندان جمعا به مبلغ ۸۱۰ میلیون ریال از جمله فعالیت های خیریه امداد و درمان امام رضا (ع) شهرستان خوروبیابانک است.

وی با اشاره به پیش رفت ۹۰ درصدی کار ساخت ساختمان در دست احداث خیریه، گفت: برای ساخت ساختمان خیریه تا کنون مبلغ دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که ۶۰۰ میلیون ریال آن در سال جاری تأمین و هزینه شده است.

۲۲ فقره پرونده بیماران نیازمند در این جلسه بررسی و مبلغ ۴۶ میلیون ریال برای مساعدت به این بیماران اختصاص داده شد.

خیریه ی امداد ودرمان امام رضا (ع) با هدف کمک به بیماران صعب العلاج به ویژه بیماران کلیوی دیالیزی، قلبی و سرطانی، با تلاش جمعی از مسؤولان و خیرین شهرستان خوروبیابانک درسال ۱۳۸۶ تأسیس شد.

Go to TOP