امام جمعه موقت خور:

انقلاب اسلامی موهبت الهی است/ مسئولان با تمام توان به مردم خدمت کنند

امام جمعه موقت خور: انقلاب اسلامی موهبت الهی برای مردم و مسئولان است و مردم همیشه پای انقلاب ایستاده اند، پس مسئولان با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام  و المسلمین محمدرضا عزیز، در خطبه های نماز جمعه این هفته خور ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران موهبتی الهی است که نصیب ما ایرانی ها شد و امروز بعد از گذشت ۴۰ سال، این انقلاب به دیگر کشورها صادر شده است.

امام جمعه موقت خور افزود: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی باعث محکم شدن پایه های نظام جمهوری اسلامی و مایوس شدن دشمنان اسلام از رسیدن به اهداف شوم خود شده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم همیشه نقش خود را به خوبی در حفظ و حراست از اسلام و انقلاب ایفا کرده اند و اکنون مسئولان باید هر چه در توان دارند برای خدمت به مردم به کار گیرند و قدر دان مردم انقلابی باشند.

حجت الاسلام و المسلمین عزیز با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و حضور برخی دستفروشان در شهر، گفت: مردم سعی کنند از کسبه و مغازه داران شهر خرید کنند تا منفعت خرید عاید همشهریان شود.

وی ضمن تسلیت ایام فاطمیه، گفت: ایام فاطمیه را باید قدر بدانیم و شعائر پروردگار را تعظیم و در عزاداری ها شرکت کنیم.

امام جمعه موقت خور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با بیان روایتی از امام صادق (ع)، انجام عمل خیر را بر دیگر اعمال اولویت دار عنوان کرد و افزود: انسان مومن خودش را در سختی قرار می دهد که دیگران در آسایش باشند نه اینکه دیگران را به سختی بیاندازد تا آسایش خودش فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: بیشترین سخن مومنان باید ذکر کلام خدا باشد و از گناهان برحذر باشند چون زمانی که شخص گناه می کند، رزقش محبوس می شود.

حجت الاسلام و المسملین عزیز صدقه دادن را باعث دفع بلا و شفای بیماران دانست و افزود: مریض های خود را با صدقه دادن و اموال خود را با ذکات دادن حفظ کنید، در شایطی که با کم شدن نزولات آسمانی روبرو هستیم، صدقه دادن می تواند باعث بارش باران شود.

انتهای پیام/

Go to TOP