مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوروبیابانک خبر داد:

مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر خور/ امشب طنین بانگ الله اکبر و نورافشانی

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک گفت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، امشب آسمان شهر خور نور افشانی و بانگ الله اکبر در فضای شهر طنین انداز خواهد شد.

به گزارش سفیرخور؛ حمید زرگر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: آسمان شهر خور به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نور افشانی خواهد شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک افزود: مردم خوروبیابانک، امشب به پیروی از ملت بزرگ ایران اسلامی، فریادهای کوبنده و بانک رسای الله اکبر را از بلندای آسمان شهر به گوش جهانیان خواهند رساند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شهر خور ساعت ۱۰ با تجمع مردم میدان امام خمینی (ره) آغاز می شود و از ساعت ۱۰:۳۰ پس از گذشتن از مسیر خیابان امامزاده سید داود، کوچه شهید آل داود، خیابان طالقانی، میدان دفاع مقدس، خیابان آیت الله کاشانی تا آستان مقدس امامزاده سید داود(ع) ادامه خواهد داشت.

زرگر با بیان این که حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است، تصریح کرد: ملت مؤمن و با بصیرت ایران اسلامی با حضور خود در صحنه، آماده خلق حماسه سیاسی دیگری در عرصه ملی و بین‌المللی می‌شود تا با حضور خود یک بار دیگر مهر تأییدی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی زده و چشم طمع بیگانگان را کور کنند.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن دعوت از ملت بزرگ و همیشه در صحنه از عموم مردم شریف و قدرشناس شهرستان، از عموم گروه‌ها ، اقشار ، اصناف مختلف مردمی ، دسته‌های مختلف سیاسی اجتماعی وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی و قدس شریف می‌خواهد تا بار دیگر با خلق حماسه‌ای عظیم و در خور شکوه و مجد و عظمت ایران و ایرانی با حضور انبوه، مثال‌زدنی و آگاهانه خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سیلی محکمی به نظام استکبار و سلطه جهانی زده و با آرمان مقدس انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کنند.

انتهای پیام/

 

Go to TOP