امام جمعه ی خور:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پر رنگ تر خواهد بود

امام جمعه خور گفت: انقلاب اسلامی ریشه در مردم دارد و با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که همیشه پای انقلاب ایستاده اند.

به گزارش سفیر خور؛حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خور، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم ما مانند سایر نقاط کشور به کوری همه دشمنان پر رنگ تر در راهپیمایی شرکت خواهند کرد و به دشمن ثابت خواهند کرد همیشه پای انقلاب ایستاده اند.

امام جمعه خور با اشاره به دسیسه و نقشه های دشمن برای ایجاد نا امیدی در میان مردم خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی محصول رشد فکری مردم است، مردمی مه ریشه انقلاب هستند از منبع غنی فکری آن استفاده می کنند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب را باید با واقعیت ها تحلیل کرد و  مراقب تحلیل های تخیلی و خلاف واقع باشیم.

خطیب جمعه خور، فرمان حضرت امام خمینی (ره) را برای شکستن حکومت نظامی در روز ۲۱ بهمن، یک امر الهی معرفی کرد و افزود: انقلاب اسلامی معجزه ای بود که با فداکاری هموطنان و رهبری هوشیارانه حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در مورد انقلاب اسلامی، گفت: مردم امروز از نسل همان کسانی هستند که انقلاب اسلامی را رقم زدند و حماسه ۲۲ بهمن را حلق کردند پس وظیفه مسئولان است که در برابر این وفاداری مردم به بهترین شکل به وظایف خود عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد افزود: هدف دشمن این است که از استمرار و استقامت انقلاب جلوگیری کند و از هر وسیله ای برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند اما ناگهان ٢٢ بهمن یا ٩ دی پیش می آید و مردم جواب دندان شکن به یاوه گویی های دشمنان می دهند.

وی خاطرنشان کرد: مردمی بودن یکی از امتیاز های انقلاب اسلامی است و مسئولان نظام باید مردم را بشناسند و برای آن ها کار انجام دهند که کار کردن برای مردم با کار کردن برای خدا منافات ندارد.

حجت الاسلام  و المسلمین مهدی نژاد افزود: مردم خیلی از مشکلات را تحمل می کنند ولی وجود فساد را قبول نمی کنند، مسئولان قضایی باید در برابر فساد با جدیت برخورد کنند.

وی با اشاره به انتظار مطالبی در فضای مجازی از طرف عاشقان سلطنت پهلوی، گفت: کسانی که قیمت اجناس در زمان حال را با دوره پهلوی مقایسه می کند، یا مغرضانه این عمل را انجام می دهند یا از روی بی اطلاعی است.

امام جمعه خور تصریح کرد: باید به این توجه داشته باشیم که قدرت خرید مردم در زمان پهلوی بسیار پایین تر از اکنون بوده است به صورتی که تنها قشر خاصی قدرت خرید در آن زمان را داشته اند.

 

Go to TOP