امام جمعه ی خور:

امام خمینی(ره) کشور را از فساد و فحشا و چنگال بیگانگان نجات داد

امام جمعه خور گفت: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت های انقلابی خود و اعلامیه های که راه را به مردم نشان می داد مردم را از فحشا و فساد نجات داد و کشور را از چنگال بیگانگان در آورد.

به گزارش سفیر خور؛حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خور ضمن گرامیداشت آغاز دهه فجر با اشاره به نقش روحانیون و علما در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: منافقین و کسانی که انصاف ندارند بدانند تا به حال در کشور های شیعه به خصوص ایران و عراق، علما بودند که با رهنمود های خود مملکت را نجات دادند.

امام جمعه خور افزود: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت های انقلابی خود و اعلامیه های که راه را به مردم نشان می داد مردم را از فحشا و فساد نجات داد و کشور را از چنگ بیگانگان در آورد.

وی خاطرنشان کرد: این که شاهد هستیم دشمنان نظام اسلامی هر روز علیه علما و ولایت فقیه توطئه می کنند و قصد تخریب آن را دارد برای هوشیاری و روشنگری های رهبر معظم انقلاب است که امنیت دشمن را تهدید می کند.

خطیب جمعه خور با بیان این که انقلاب ریشه در خانه و قلب همه کسانی که قلبشان برای کشور می تپد دارد و عصاره خون همه شهدای اسلام است، گفت: بهترین راه شناخت انقلاب، بازگویی وضعیت زمان تاریک طاغوت برای نسل حاضر است.

وی افزود: دشمن تا زمانی که اسلام ناب در کشور وجود داشته باشد از توطئه دست بر نمی دارد و انقلابی زیستن و انقلابی ماندن تنها راه زنده نگه داشتن خون شهدا و حفظ انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد خاطرنشان کرد: آمریکا قصد داشت تا امنیت رژیم صهیونیستی را در منطقه تأمین کند اما غافل از این که نیروهای نظامی خودشان از عراق و سوریه اخراج شده اند و هیچ جایگاهی در خاور میانه ندارند.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز فناوری فضایی، گفت: دولتمردان در زمینه هوا فضا بیشتر تلاش کنند تا پیشرفت های بیشتری حاصل شود، امروز اگر می بینیم دشمن نمی تواند اقدامی انجام دهد به خاطر همین پیشرفت های کشور عزیزمان است.

امام جمعه خور با اشاره به جایگاه نماز جمعه و مطرح شدن مسائل روز در خطبه های آن، گفت: فکر و روح از نماز جمعه طراوت پیدا می کند، دشمنان چشم طمع به مملکت ما دارند و با حضور پرشور در نماز جمعهو حفظ آن، چشم طمع آن ها کور خواهد شد.

انتهای پیام/

 

Go to TOP