فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک:

باید از دستاورد های انقلاب اسلامی صیانت شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک گفت: باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت شود و امید به آینده در دل های مردم زنده نگه داشته شود و از القای ناکارامدی نظام که خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی است پرهیز کرد.

به گزارش سفیر خور؛ سرهنگ محمدرضا تاج الدین در مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامی، گفت: این روز ها شبهاتی در مورد عملکرد نظام در طول انقلاب مواجه هستیم که پایه و اساسی ندارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با بیان این که خدمات نظام جمهوری اسلامی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، افزود: توسعه زیرساخت های کشور در سال های پس از انقلاب افزایش چشمگیری داشته است به صورتی که تولید برق ۱۴ برابر شده است و تولید محصولات پتروشیمی ۳۰ برابر افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: دستیابی به فناوری هسته ای، رشد علمی بسیار بالای کشور، پیشرفت در المپیاد های علمی و بالا رفتن چشمگیر وضعیت بهداشت و درمان در زمان جمهوری اسلامی است که عل رغم تحریم های ظالمانه شکل گرفته است.

سرهنگ تاج الدین تصریح کرد: همین که نوع حکومت از پادشاهی به جمهوری اسلامی تغییر کرده است و مردم در تصمیم گیری برای کشور سهیم هستند، بزرگترین دستاورد نظام اسلامی است.

وی افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران به حدی رسیده است که در منطقه حرف اول را می زند و سفره داعش را در سوریه و عراق بر می چیند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک خاطرنشان کرد: باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت شود و امید به آینده در دل های مردم زنده نگه داشته شود و از القای ناکارامدی نظام که خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی است پرهیز کرد.

فرماتدار خوروبیابانک در این مراسم با اشاره به دستاورد های نظامی، امنیتی، بهداشتی، علوم انسانی و خدماتی نظام جمهوری اسلامی گفت: حفظ و حراست از دستاورد های انقلاب وظیفه همگانی است.
علی استاوار افزود: اگز به جغرافیای Lمنطقه نگاهی بیاندازیم و آن را مقیاسی برای ارزیابی تطبیقی در نظر بگیریم متوجه خدمات جمهوری اسلامی برای منطقه کویری خوروبیابانک می شودیم.

وی خاطرنشان کرد: همیاری، وفاق و همدلی برای پاسداشت دستاورد های انقلاب اسلامی ضروری است تا بتوانیم در پاسداشت خون شهدا از جمهوری اسلامی صیانت کنیم.

فرماندار خوروبیابانک رسیدگی به مطالبات مردمی را حق مردم دانست و افزود: عده ای از اعتراض هایی که در دی ماه گذشته توسط مردم انجام شد سوء استفاده کردند و اقدام به  اغتشاش و برهم زدن نظم کشور کردند و پس از آن رسانه های دشمن از آن بهره برداری کرد.

وی افزود: وظیفه همه مسئولان کشور است که برای احقاق حق و مطالبات مردم قدم بردارند تا به راهنمایی های رهبر معظم انقلاب همه مشکلات را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

 

 

Go to TOP