رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوروبیابانک:

نمایشگاه عرصه مستقیم کالا در خوروبیابانک برپا خواهد شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوروبیابانک گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت در آستانه سال جدید در خوروبیابانک برپا خواهد شد.

به گزارش سفیر خور؛ اسداله فیروزی در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در شهر خور خبرداد و افزود: هم زمان با ایام پایانی سال به منظور جلوگیری از افزایش عمومی قیمت کالاهای اساسی، حساس و ضروری و تامین مایحتاج عمومی مردم نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهر خور برگزار خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک خاطرنشان کرد: کالاهای ضروری مانند مواد غذایی، پروتئینی، آجیل و شیرینی، مواد شوینده و بهداشتی، پوشاک، کیف و کفش  در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی افزود: ۵۰ واحد تولیدی، اعم از صنعتی و صنفی ، توزیعی و خدماتی از هفدهم تا بیست و ششم بهمن ماه سال جاری در این نمایشگاه واقع در سالن ورزشی شهدای شهر خور آماده خدمت رسانی به همشهریان خواهند بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با اشاره به اهمیت عرضه کالاهای تولید داخل و حمایت از اشتغال درون زا، گفت: تولیدات داخلی در این نمایشگاه به معرض فروش قرار خواهند گرفت و با بازرسی های مکرر از عرضه کالاهای قاچاق جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: همکاران ما ضمن بازرسی از واحد های صنفی مربوط آماده دریافت گزارش و شکایت های مردمی هستند و شهروندان محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با تلفن «۱۲۴» ستاد خبری اداره صنعت ، معدن و تجارت تماس گرفته و گزارش خود را مطرح کنند تا در اولین فرصت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/

Go to TOP