انقلابی بودن یعنی احساس تکلیف/ قدرت آمریکا در منطقه تمام شده است

امام جمعه خور گفت: باید انقلابی باشیم و انقلابی بمانیم، انقلابی بودن یعنی احساس تکلیف و توجه داشتن به اسلام، کسی که انقلابی باشد زیر بار زور نمی رود.

به گزارش سفیر خور؛حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه شهر خور ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز ورود پیروزمندانه امام خمینی (ره) به کشور عزیزمان و شروع دهه فجر، اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) یک انقلابی به تمام معنا بود.

امام جمعه خور با اشاره به این که همه پیامبران و ائمه اطهار(علیهم السلام)، انقلابی بودند، افزود: باید انقلابی باشیم و انقلابی بمانیم، انقلابی بودن یعنی احساس تکلیف و توجه داشتن به اسلام، کسی که انقلابی باشد زیر بار زور نمی رود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب تلاش بسیاری انجام دادند که حضرت امام خمینی(ره) به کشور وارد نشود اما امام راحل با روحیه انقلابی که داشت به کشور بازگشت و پیروزی انقلاب را رفم زد.

حجت الاسلام  و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به این که انقلاب اسلامی ریشه در قلب همه مردم ایران دارد، تصریح کرد: خداوند دشمنان اسلام را از احمق ها قرار داده است، آن ها هنوز ملت ایران را نشناخته اند و قبول نکرده اند که هر بار نقشه ای برای زیر سلطه بردن ملت ایران کشیده اند، توسط خود مردم نقش بر آب شده است.

خطیب جمعه خور تلاش آمریکا برای اشغال شمال سوریه را نشانه روی آوردن آن ها از جنگ نیابتی و مذاکره پشت پرده به جنگ آشکار دانست و خاطرنشان کرد: آمریکا بارها اعلام کرده بودند بعد از شکست داعش حمایت خود را از کردهای ترکیه خواهند داشت ولی اکنون به صورت علنی از آن ها حمایت می کنند.

وی افزود: آمریکا در تلاش است به وسیله ائتلاف با قدرت های درجه دو منطقه بتواند با قدرت درجه یک یعنی ایران مقابله کند اما وضعیت خاور میانه نشان داده است کشورهای منطقه دیگر خواب نیستند و آمریکا توان دیکته کردن خواسته های خود به آن ها را ندارد.

امام جمعه خور خاطرنشان کرد: آمریکا مجبور است واقعیت های جدید منطقه را بپذیرد، چون به واسطه سیاست های ایران و جبهه مقاومت در حاشیه قرار گرفته و این به معنی پایان قدرت آن ها در منطقه است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به برگزاری اجلاس استانی نمار در شهرستان خوروبیابانک گفت: برگزاری اجلاس نماز نشاه اهمیت دادن به این موضوع است، اقامه نماز است که ما را از همه پلیدی ها به دور نگه می دارد.

انتهای پیام/

 

Go to TOP