مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خور معرفی شد

صبح امروز در مراسمی حجت الاسلام والمسلمین هدایت اله قدمی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مرادی حقیقت تقدیر شد.

به گزارش سفیر خور حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عرب در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک، حراست از انقلاب اسلامی را وظیفه همه عنوان کرد و افزود: برخی فکر می کنند فقط انقلاب کردیم فقط مشکلات دنیایی حل شود اما حضرت امام خمینی(ره) علت انقلاب را زمینه سازی برای ظهور امام زمان به ما اعلام کرده اند.

این مسئول در حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: مسئولان ما بدانند انقلاب ما محدود به کشور ایران نیست و به گستره تمام دنیاست، مسایل اقتصادی و مادی اگر لحظه ای مسئولین را از وطیفه ای که دارند منصرف کند، خطری بزرگ و خیانتی سهمگین را به دنبال دارد.

وی تصریح کرد: مسئولان جمهوری اسلامی همه تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی مردم انجام دهند تا مردم در آرامش باشند ولی نیاید هدف اصلی که زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی (عج) است، کنار گذاشته شود.

حجت الاسلام و المسلمین عرب اظهار داشت: اگر منافع قدرتمند های عالم با حرکت ما زیر سوال برود آن ها آرام نمی نشینند اما مردم ما خودشان این راه را انتخاب کرده و به آن افتخار می کنند.

وی افزود: مگر بیش از این است که در ظاهر از جهان خواران شکست می خوریم و ما را در دنیا به تهجّر و نقض حقوق بشر متهم می کنند، مگر بیش از این است که با نفوذ ایادی خود عزت اسلام و مسلمین را لگدمال خواهند کرد، بگذارید دنیای پست مادی با ما چنین کند ولی ما به وظیفه خود عمل می کنیم.

این مسئول، فرمایش های رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف را چراغ راه دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور ما است اما در عمل برای تحقق آن کاری انجام نداده ایم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ بن بستی برای جمهوری اسلامی وجود ندارد و ما نباید اعتقادی به بن بست داشته باشیم چون از تحریم های اقتصادی و جنگ هشت ساله و دیگر مشکلات سخت عبور کرده ایم.

حجت الاسلام و المسلمین عرب با اشاره به این که منفذ های سوء استفاده آمریکا در برجام بسته نشده است، گفت: فعالیت های هسته ای یکی از عامل های تحریم ایران بود که توسط برجام، این فعالیت ها به حالت تعلیق در آمد در حالی که تحریم هایی که به صراحت گفته شد و قرار بود یک باره برداشته شود هنوز پابرجا است.

وی افزود: پس از برجام، دشمن قصد دارد به بهانه های حقوق بشر، توان نظامی، حمایت از تروریست و قدرت نفوذ ایران در منطقه با برجام هایی دیگر، نفوذ خود را در منطقه زیاد کند و از قدرت ایران را کاهش دهد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: یک روز آمریکایی ها در خاورمیانه تصمیم گیرنده بودند ولی به برکت انقلاب اسلامی، امروز ایران بر منطقه حاکم است و برای این که ما و آمریکا با هم متحد شویم یا ما باید دست از اسلام برداریم یا آمریکایی ها مسلمان شوند تا جنگ تمام شود و گرنه پرچم یزید و امام حسین یک جا برافراشته نمی شود.

معاون هماهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این آئین، مسئولیت را یک افتخار دانست که خداوند به مسئولان اعطا می کند و افزود: مسئولیت امتحانی از سوی خداوند متعال است که باید تمام تلاش خود را برای سربلند بیرون آمدن از این آزمایش به کار بریم.

سرهنگ پاسدار علیرضا محرابی اظهار کرد: خدمت به مردم، امری ماندگار است و در قبال مسولیتی که گرفتیم باید خداوند متعال را شاکر باشیم.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما و آگاهند، هر وقت احساس کردند که اسلام در خطر است، در صحنه حاضر شدند و از آن دفاع کردند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین هدایت اله قدمی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مراد حقیقت تقدیر شد.

انتهای پیام/

Go to TOP