امام جمعه ی خور:

رئیس جمهور به فکر مشکلات اقتصادی مردم باشد

امام جمعه خور ضمن اعتراض به صحبت های روحانی در مورد قابل نقد بودم معصومین، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بجای اظهار نظر در مسائل اعتقادی که در آن نیاز به تخصص است، به مشکلات کشور بپردازد، رکود، بیکاری، مشکلات اقتصادی موضوع هایی است که وظیفه رئیس جمهور پیگیری رفع آن ها است.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه خور ضمن انتقاد به صحبت های اخیر رئیس جمهور ایران در مورد قابل نقد بودن امام زمان (عج)، گفت: تعجب آور است که یک روحانی مجوز نقد کردن معصومین را از کجا آورده است، این اظهارات رئیس جمهور مخالف مسلمات دین است.

امام جمعه خور افزود: عصمت رسول خدا(ص) بین همه فرقه های اسلامی مورد اجماع است و همه قبول دارند که هرکس از پیامبر اطاعت کرد همانند آن است که از خدا اطاعت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بجای اظهار نظر در مسائل اعتقادی که در آن نیاز به تخصص است، به مشکلات کشور بپردازد، رکود، بیکاری، مشکلات اقتصادی موضوع هایی است که وظیفه رئیس جمهور پیگیری رفع آن ها است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به این که امروز فضای مجازی جزو جدایی ناپذیر زندگی مردم شده است، گفت: اکنون بحث بر وجود یا عدم فضای مجازی نیست و مخالفت هایی که وجود دارد بر نحوه مدیریت آن است.

وی افزود: اختلاف نظر بر سر این است که آیا مدیریت فناوری اطلاعات باید در اختیار ملت ایران باشد یا فقط زحمت آن نصیب مردم شود، چه کسانی در بیابان ها شب و روز زحمت می کشند و فیبر نوری را گسترش می دهند و امور فنی آن را بر عهده دارند.

خطیب جمعه خور تصریح کرد: چرا با هزینه های بسیار زیاد از بیت المال، زیر ساخت فضای مجازی فراهم می شود و محتوای ان را هم ایرانی ها تولید می کنند اما مدیریت آن بر عهده صهیونیست ها و اجنبی های است.

وی افزود: چرا باید سود حاصل از زحماتی که نیروهای داخلی ما می کشند به جیب دیگران وارد می شود و فحشا و دروغ و شبهه افکنی را به ملت وارد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با بیان این که مخالفت با سلطه اجانب به معنی مخالفت با پیشرفت نیست، گفت: فضای مجازی باید ده ها برابر پیشرفت کند اما با مدیران بومی و داخلی، با مدیریت همان جوانانی که انرژی هسته ای را بومی سازی کردند.

وی تصریح کرد: تصور این که جوانان داخلی نمی توانند این فضا را مدیریت کنند بزرگترین خیانت و توهین به دانشگاهیان ماست.

امام جمعه خور ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: مدافعان حرم سهم بزرگی در حفظ حرم حضرت زینب(س) دارند و اگر عشق، صفا، ایثار و از جان گذشتگی جوانان برومند نبود، اثری از عتبات عالیات باقی نمی ماند.

انتهای پیام/

Go to TOP