امام جمعه خور:

مسئولان مشکلات مردم را حل کنند

امام جمعه خور گفت: وظیفه مسوولان است که مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند تا ذره ای از دین خود به مردم را ادا کرده باشند.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه خور دانش را سدّی در برابر آفت ها عنوان کرد و افزود: کسی که بخواهد از فتنه ها دور بماند، لازم است بصیرت داشته باشد و وظیفه همه بصیرت افزایی است.

امام جمعه خور خطاب به مسوولان گفت: مردم هرجا احساس خطر کنند به میدان آمده اند و به محض این که توطئه ضد انقلاب را فهمیدند با بصیرت خود، فتنه را خاموش کردند.

وی تصریح کرد: اکنون وظیفه مسوولان است که مطالبات بحق مردم را پیگیری کنند تا ذره ای از دین خود به مردم را ادا کرده باشند.

خطیب جمعه خور با بیان این که حرکت عظیم و منسجم مردمی با این نظم و بصیرت ۴٠ سال است که ادامه دارد گفت: این مبارزه ها نبرد ملت با ضد ملت و منافقین و ضد انقلابی است که  سال ها برای از بین بردن اسلام نقشه کشیده اند.

وی خاطرنشان کرد: عده ای مطالبات به حق مردم را بازیچه خود قرار دادند تا حرکات وحشیانه و تخریب گرانه انجام دهند، این که عده ای به قران و اسلام و پرچم توهین کند بحث جدایی از اعتراض مردمی است که برای مطالبه حق خود امده بودند.

امام جمعه خور با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب بارها به مسئولان در خصوص رسیدگی به مشکلات مردم تذکر داده اند، افزود: مردم از مسئولان انتظار دارند به مشکلات آن ها رسیدگی شود و مسئولان از حقوق مظلوم به خصوص طبقات ضعیف دفاع کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد تصریح کرد: دشمنان بدانند که باید دست از دیوانه بازی و دشمنی بردارند.

وی افزود: اغتشاش های اخیر حاصل همکاری آمریکا و اسراییل است که  با پول عربستان و یهودیان نقشه کشیدند و مزدوران خود در ایران قصد عملی کردن نقشه را داشتند که نقشه ان ها نقش بر آب شد.

امام جمعه خور خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند این انقلاب در خانه های تک تک مردم ایران ریشه دارد و ما اجازه نخواهیم داد دشمن بر ما مسلط شود.

Go to TOP