امام جمعه ی خور:

مردم صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند/ باز هم آمریکا را نا امید شد

خطیب جمعه خور مردم را یش قدم در عرصه نبرد با دشمنان کشور معرفی کرد و افزود: مردم با هوشیاری و بصیرت صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند و فهمیدند که دشمنان به دنبال از بین بردن نظام اسلامی هستند.

به گزارش سفیر خور؛حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد، در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خور با اشاره به حوادث اخیر در برخی شهر های کشور، گفت: مردم ایران تا ابد مدیون شهدا و خانواده عزیز شهیدان هستند که در برابر دشمن خبیث سینه سپر کردند و باز هم خون شهدا بود که آتش فتنه اخیر را خاموش کرد.

امام جمعه خور افزود: راهپیمایی هایی که به صورت خودجوش در سراسر شهر های ایران شکل گرفت، برای دفاع از نظام اسلامی بود که همه دشمنان هم به آن اذعان کرده اند.

وی خظاب به دشمنان اسلام و کسانی که بیرون از کشور این آشوب ها را هدایت می کنند، گفت: دشمنان بدانند حوادثی که در روز های اخیر پیش آمد اهمیت چندانی نزد ما ندارد، زیرا مردم و نظام اسلامی ایران در طول ۴۰ سال، رویداد هایی را از سر گذرانده است که این وقایع در برابر آن ناچیز و بی اهمیت است.

خطیب جمعه خور افزود: دشمنان ما چقدر بدبخت و بیچاره اند که به یک مشت اراذل و اوباش که وطن فروش و مزد بگیر بیگانگان هستند چشم دوخته اند و تحقق آرزوهای دور و دراز خود را به دستان آن ها پیوند زده اند.

وی مردم را پیش قدم در عرصه نبرد با دشمنان کشور معرفی کرد و گفت: مردم با هوشیاری و بصیرت صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند و فهمیدند که دشمنان به دنبال از بین بردن نظام اسلامی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد تصریح کرد: دشمنان در سال های اخیر، اقتصاد را پاشنه آشیل نظام اسلامی به حساب آورده اند و برای از میدان به در کردن نظام، روی آن حساب باز کرده به این گمان که با فشار های اقتصادی، می توانند چرخ حرکت ایران را از حرکت نگه دارند و مردم را از انقلاب جدا کنند.

وی با اشاره به این فشار های اقتصادی قشر ضعیف جامعه دچار سختی می شوند، افزود: مردم برای به دست آوردن و حفظ انقلاب سرمایه گذاری کردند و هزینه ها داده اند و با این کار ها، از صحنه دفاع از انقلاب خارج نمی شوند، همین قشر هستند که همیشه پای نظام ایستاده اند.

امام جمعه خور افزود: طراحی اعتراضات گسترده، یکی از امید های مهم آمریکا برای ضربه زدن به ایران اسلامی بود که به یاری خداوند متعال با هوشیاری مردم با شکست مواجه شد.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز اعتراض مردم قم به اهانت روزنامه اطلاعات به حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۶، گفت: این حرکت موتور محرکه انقلاب اسلامی بود تا حرکت انقلاب بسیار جدی شود.

انتهای پیام/

 

Go to TOP