امام جمعه خور:

رهبر انقلاب اولین مطالبه گر از دولت است/ دولت در مورد نحوه مدیریت خود تجدید نظر کند

امام جمعه خور گفت: گرانی هست و دولت باید در مورد نحوه مدیریت خود تجدید نظر کند، مردم از تعطیلی کارخانه ها و بیکاری خود ناراحت هستند، نسخه ای که می تواند ملت و دولت و کشور را نجات دهد، اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش سفیر خور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما در مورد توطئه های اخیر دشمن گفت: رهبر معظم انقلاب اولین کسی بودند که مطالبه از دولت داشته اند و اشراف کامل بر مشکلات جامعه و گرانی کالاها دارند.

امام جمعه خور افزود: همان هایی که فتنه ٨٨ را به راه انداختند و آرامش جامعه را برهم زدند و خسارت های بسیاری به کشور وارد کردند الان در بدنه دولت هستند، باید رک حرف بزنیم تا مردم بیدار شوند.

وی افزود: مردم صاحب انقلاب هستند، تک تک خانه ها در شهرها و روستاها برای انقلاب هزینه کردند و وابسته به شهدا هستند، این انقلاب ریشه در خون جوانان عزیزی دارد که از صدر اسلام تا به حال فدا شده است و اگر کسی در حفظ نظام اسلامی کوتاهی کند لعنت خدا تا ابد شامل حال او می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به این که تنها راه بیداری مردم بصیرت افزایی است افزود: امریکا و عربستان و اروپا در حال پشتیبانی از فتنه گران هستند و تبلیغ سوء برای نظام اسلامی ایران می کنند.

وی تصریح کرد: عده ای فرصت طلب در بین مردمی که برای اعتراض به وضع معیشتی خود آمده اند نفوذ کردند و شعار های مطالبه گرانه مردم را به شعارهای ضدانقلاب تبدیل کردند.

امام جمعه خور با اشاره به لزوم هوشیاری در زمان فتنه ها گفت: باید نگاه ها در زمان فتنه به رهبر معظم انقلاب باشد، در زمان فتنه ها باید هوشیار و بیدار باشیم و گرنه با لگد دشمن بیدار می شویم.

وی خاطرنشان کرد: گرانی هست و دولت باید در مورد نحوه مدیریت خود تجدید نظر کند، مردم از تعطیلی کارخانه ها و بیکاری خود ناراحت هستند، نسخه ای که می تواند ملت و دولت و کشور را نجات دهد، اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد افزود: کارهایی دارند انجام می دهند که مردم را از نظام ناراضی کنند، در حالی که مردم دوستدار نظام هستند و عده اندکی در میان معترضان جَو را به سمت و سوی خواسته دشمن می کشانند.

وی افزود: چرا دولت کالاهایی که در داخل تولید می شود را وارد می کند تا کارخانه ها تعطیل شود، دولت اگر نقدینگی را در داخل به گردش بیاندازد رونق باز خواهد گشت.

دولت مرادان به فکر مردم باشند و نگاه به داخل داشته باشند و این قدر نگاه به غرب نکنند، سلطنت طلب ها و سرمایه داران در حال تلاش برای برهم زدن وضع اقتصادی و فشار بر مردم هستند.

انتهای پیام/

Go to TOP