خانه کوهنورد خوروبیابانک افتتاح شد + تصاویر

صبح امروز خانه کوهنورد خوروبیابانک با حضور رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در زمینی به مساحت ۲۳۰ متر مربع افتتاح شد.

به گزارش سفیر خور؛صبح امروز با حضور فرماندار خوروبیابانک، رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان و رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان، خانه کوهنورد خوروبیابانک افتتاح شد.

رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان، در حاشیه این مراسم، افتتاح خانه کوهنورد در سراسر استان را از سیاست های فدرایسون کوهنوردی عنوان کرد و افزود: برای تأمین رفاه کوهنوردان و علاقه مندان به کوهنوردی، در مناطقی که دارای استعداد و جاذبه های کوهنوردی دارد خانه های کوهنورد احداث می شود.

مهدی نصر اصفهانی با اشاره به اهمیت ورزش بانوان گفت: رشته های تخصصی بانوان در کوهنوردی در سالن های سرپوشیده انجام می شود و بستر طبیعت نیز پذیرای کوهنوردان برای صعود و فرود است.

رئیس هیأت کوهنوردی خوروبیابانک گفت: خانه کوهنورد شهرستان خوروبیابانک به منظور اسکان و رفاه کوهنوردان در زمینی به مساحت ۲۳۰ مترمربع و زیربنای ۱۳۰ متر مربع احداث شده است.

علی دهقان افزود: این خانه دارای پنج اتاق، چهار چشمه سرویس بهداشتی، دو حمام و یک آشپزخانه با ظرفیت سرویس دهی به ۵۰ تا ۷۰ نفر احداث شده است.

Go to TOP