امام جمعه ی خور:

شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل آغاز شده است

امام جمعه خور گفت: حرکت ترامپ کشورهای اسلامی و غیراسلامی را علیه اسراییل متحد کرد و ان شا الله وعده رهبر انقلاب در مورد نابودی اسرائیل محقق خواهد شد.

به گزارش سفیر خور حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته خور با بیان این که شمارش معکوس برای نابودی اسراییل آغاز شده است، گفت: حرکت ترامپ کشورهای اسلامی و غیراسلامی را علیه اسراییل متحد کرد و ان شا الله وعده رهبر انقلاب در مورد نابودی اسرائیل محقق خواهد شد.

امام جمعه خور با اشاره به برگزاری کنفرانس کشورها در اعتراض به اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در ترکیه گفت: دولت ترکیه هرگاه احساس می کند محبوبیتش کم شده، دست به حرکت های انقلابی می زند اما دوباره در کنار آمریکا و اسراییل می ایستد.

وی خاطرنشان کرد: در بیانیه پایانی استانبول، «قدس شرقی» به عنوان پایتخت فلسطین اعلام شد که این به معنی اختصاص قدس غربی برای اسراییل است، ایران اسلامی این حرکت را محکوم کرد و اعلام کرد یک وجب از خاک قدس به اسراییل تعلق ندارد.

خطیب جمعه خور افزود: رهبر انقلاب بارها درمورد نفوذ دشمن هشدار داده اند، دشمن در پی نفوذ در مراکز تصمیم گیرنده است، باید بدانیم جریان نفوذ جدی است، حضور وزیر امورخارجه نگلیس مکار، تنها برای آزادی جاسوسان انگلیسی است.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان نسبت به نفوذ حساس باشند و نگذارند دشمن از این راه به کشور صدمه بزند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: چیزی که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد توجه به توان داخلی است، در حالی که ساخت تجهیزات تخصصی مورد نیاز وسایل در کشور انجام می شود، واردات چیزهای پیش پا افتاده اشتباه و خلاف اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: امروز هم مثل زمان دفاع مقدس همه باید به کمک دولت بیایند و با همکاری، نگاه و اعتماد به درون از پس مشکلاتی مانند فقر، بیکاری و دیگر مشکلات اقتصادی غلبه کنیم.

خطیب جمعه خور در بخش دیگری از خطب های نماز، با اشاره به آیه ٣١ سوره مبارکه نور، گفت: زنان نباید در اجتماع به نحوی لباس بپوشد که بدنش نمایان باشد، به مسٵله ححاب و پوشش زن به خاطر تمایلات جنسی که در وجود مردان وجود دارد، تاکید شده است.

وی با بیان این که سکوت مؤمنین در برابر خلاف شرع باعث عقاب مؤمنین می شود، گفت: اگر خلافی دیدیم باید به آن اعتراض و امربه معروف و نهی از معروف کنیم.

وی افزود: اولین قدم در جاده تقوا پرداختن حق الناس و حق الله است، اگر می خواهیم به جایی برسیم اول باید رابطه خودمان با امام زمان(عج) را درست کنیم.

انتهای پیام/

Go to TOP