ویزیت رایگان ۹۰۰ بیمار در خوروبیابانک توسط متخصصان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک گفت: کارکنان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اردوی دو روزه بیماران خوروبیابانکی را به رایگان ویزیت کردند.

به گزارش سفیر خور سرهنگ محمدرضا تاج الدین در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری از ویزیت قریب به ٩٠٠ نفر بیمار توسط بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با اشاره به محرومیت این شهرستان از لحاظ خدمات پزشکی گفت: کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت هفته بسیج در اردوی جهادی روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته بیماران شهرستان را رایگان ویزیت کردند.

وی افزود: این تیم پزشکی در تخصص های قلب و عروق، غدد، ارتوپدی، تغذیه، زنان و زایمان چشم و رادیولوژی بیماران شهرستان را ویزیت کردند.

تاج الدین خاطر نشان کرد: این اردوی جهادی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش شهرستان و دیگر ارگان های خدمت رسان انجام شد.

شهرستان خوروبیابانک با ۴۰۰ کیلومتر فاصله از مرکز استان فاقد بیمارستان مجهز و پزشکان متخصص است که بیماران برای مراجعه به پزشک متخصص باید مسیر ۲۰۰ کیلومتری خور به طبس یا ۲۵۰ کیلومتری خور به نایین را بپیمایند.

Go to TOP