رئیس جمعیت هلال احمر خوروبیابانک خبر داد؛

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه/ آماده باش نیروهای امدادی هلال احمر خوروبیابانک

رئیس جمعیت هلال احمر خوروبیابانک از برپایی پایگاه های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای کمک به هموطنان زلزله زده در استان های غربی کشور خبر داد.

به گزارش سفیر خور حسین ایرجی در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از جمع آوری کمک های نفدی و غیرنقدی مردم شهرستان برای امداد رسانی به زلزله زدگان شهرهای غرب کشور خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر خوروبیابانک با اشاره به برپایی چادر جمع آوری کمک های غیرنقدی در محل جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه،پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت آماده دریافت کمک های نقدی مردم نوع دوست کشور است.

وی افزود: همشهریان می توانند با شماره گیری کد های  #۱۱۲*۳*۷۴۱*  و  #۷۲۴* برای پرداخت آسان موبایلی اقدام کنند.

ایرجی اقلام مورد نیاز ضروری هموطنان زلزله زده را پتوی نو و کنسرو عنوان کرد وافزود: برای حفظ کرامت انسانی خیّرین و اهداکنندگان هنگام اهدای اقلام به غیر مستعمل بودن پتوها توجه کرده و از تاریخ دار بودن کنسروها مطمئن شوند.

ایرجی با اشاره به آمادگی نیروهای امداد و نجات شهرستان گفت: امدادگران آموزش دیده برای کمک رسانی در حوادث مترقبه و زلزله آماده اعزام به مناطق زلزله زده هستند و در صورت اعلام نیاز تیم های امدادی به مناطق مورد نظر اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است در مسجد النبی (ص) و مسجد الزهرا(س) شهر خور و پایگاه های مقاومت بسیج شهرها و روستاهای شهرستان پایگاه های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برپا شده است.

Go to TOP