معاون فرماندار خوروبیابانک:

ترس آمریکا از رشد انقلابی و اسلامی دانش آموزان است

معاون فرماندار خوروبیابانک گفت: آمریکا از رشد انقلابی و اسلامی دانش آموزان ما بیمناک است و این جوانان و نوجوانان سکانداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

به گزارش سفیر خور عطاالله ایرجی در مراسم گرامیداشت روز ملی استکبار ستیزی گفت: اگر می بینیم از ١٣ آبان به عنوان یوم الله یاد می شود بخاطر این است خداوند در قرآن هم بیان کرده اند که باید ایام الله را برای مردم بیان کنیم.

معاون فرماندار خوروبیابانک با اشاره به بنای محکم جمهوری اسلامی بدست امام خمینی(ره) و سپردن آن به رهبر معظم انقلاب گفت: اگر می بینیم درحالی که ایران در میان خرمنی از آتش قرار گرفته است  از امنیت بالا برخوردار هستیم باید بدانیم تدابیر رهبر معظم انقلاب این امنیت را برای ما به ارمغان آورده است.

وی با اشاره به عصبانیت آمریکا از حضور جوانان در همه صحنه ها تصریح کرد: دشمن باید از عصبانیتی از گذشته همراه خود یدک می کشد بمیرد.

ایرجی مواظبت از خود، شناخت و بصیرت افزایی و دشمن شناسی را لازمه حضور در صحنه و حدت کلمه عنوان کرد و افزود: اظهارات سخیف ترامپ در مورد سپاه با واکنش مناسب رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم مواجع شد.

وی افزود: امریکا از رشد انقلابی و اسلامی دانش آموزان ما بیمناک است و این جوانان و نوجوانان سکانداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

معاون فرماندار خور با اشاره به خرید تسلیحات نظامی کشورهای عربی از آمریکا ایران را یک قدرت بزرگ در منطقه عنوان کرد و افزود: ایران اسلامی با داشتن نیرویی با ایمان و وحدت کلمه نیازی به تسلیحات هسته ای نخواهد داشت.

سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا تاج الدین در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را اعلام انزجار از آمریکای جنایتکار دانست و افزود: در سالگرد تبعید حضرت امام خمینی(ره) توسط شاه جنایتکار شاهد اخراج شاه و تغییر نظام شاهنشاهی توسط فرزندان امام بودیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با اشاره به کلام حضرت امام خمینی(ره) گفت: مردم در انقلاب اسلامی شاه خائن را از کشور خارج کردند و در انقلاب دوم علیه استکبار جهانی و آمریکا قیام کردند و به همین علت انقلاب دوم از انقلاب اول کاری بزرگتر بود.

وی با اشاره به اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا گفت: این ایام باید اسناد لانه جاسوسی بازسازی شود که نشان دهد در اوایل انقلاب نفوذ در ارکان انقلاب وجود داشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با ابراز تأسف از عدم توجه به اسناد لانه جاسوسی در کشور گفت: درحالی که انتشار این اسناد به طور غیر رسمی در خارج از کشور و در آمریکا به صورت رسمی غیرمجاز است باید در کشور ما واکاوی شود تا مردم از عمق توطئه دشمن اطلاع پیدا کنند.

وی افزود: دشمنی امریکا در عصر حاضر در برجام کامل مشخص شده است و همه به این اطمینان رسیده اند که آمریکا دشمن ما است و دست از دشمنی بر نداشته است.

تاج الدین با اشاره به دیدار رهبر فرزانه انقلاب با دانش آموزان و دانشجویان در آستانه ۱۳ آبان گفت: شناخت دشمن، ارتباط قوی با خدا و خوب درس خواندن سه شرط برای رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

Go to TOP