شهردار جدید خور معرفی شد

در آئین تودیع و معارفه شهردار خور، سیدحیدر ثمریان به عنوان شهردار خور معرفی و از زحمات مهدی حلوانی قدر دانی شد.

به گزارش سفیر خور؛ علی استوار در مراسم تودیع و معارفه شهردار خور گفت: حفظ و آبادانی و مدیریت شهر با ارائه خدمات شهری و حفظ کالبد شهر از وظایف شهرداری است.

فرماندار خوروبیابانک افزود: شهرداری به عنوان مدیریت شهری باید همه مسائل را در طرح جامع شهری با رصد امور مورد نظر قرار و نیازسنجی خدماتی که باید به مردم ارائه شود در زمان مناسب انجام دهد.

وی ضمن تقدیر از زحمات شهردار سابق شهر خور گفت: شهردار به عنوان کسی که همراه با شورای اداری بوده است با تعامل و همکاری مشکلات شهری را پیگیری کرده است.

استوار تصریح کرد: مردم دیار ما از موقعیت های رفاهی و انگیزشی محروم هستند و کسانی که به عنوان خدمتگزار مردم عهده دار مسئولیت می شوند باید برای انجام مطالبات مردم در همه زمینه ها همت کنند.

وی پاسخگویی منظم به درخواست های مردمی را یکی دیگر از لازمه های خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: مسئولان هر اقدامی برای رضایت عمومی جامعه انجام دهند.

فرماندار خوروبیابانک ارتباط دوطرفه بین شهرداری و اعضای شورای اداری را موجب تسهیل در پیشبرد اهداف عنوان کرد و افزود: ارتباط منظم و مؤثر بین شهردار و فرماندار برای انجام امور ضروری است و باید حفظ شود.

وی با اشاره به اجرای طرح نظام مند کردن پروانه های ساختمانی گفت: علاقه مردم به استفاده از برخی مصالح ساختمانی اجرای این طرح را با مشکل مواجه می کند ولی حفظ بافت سنتی برای صرفه جویی انرژی و حفظ بافت سنتی شهر کمک خوبی است.

رئیس شورای اداری شهرستان خوروبیابانک پرهیز از سیاسی کاری و جناح گیری از انجام امور را آفت خدمت رسانی عنوان کرد و افزود: سیاسی کاری مورد توجه نیست و همه اعضای شورای اداری برای اصلاح امور از بحث های سیاسی و خط بندی که ممکن است به جریان تصمیم گیری صدمه بزند خودداری کند.

وی افزود: با تعامل و اتحاد و انسجام و پرهیز از اختلاف و دوسویه نگری می توانیم برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و آمایش سرزمین گام برداریم.

مهدی حلوانی شهردار سابق خور آسفالت معابر شهرک های امام علی، فاطمیه، امام رضا، تکمیل پارک توحید و امام علی(ع)، بازسازی و تجهیز پارک مسکن مهر، پروژه گلزار شهدای گمنام و احداث میدان شهدا و ایجاد مرکز معاینه فنی در شهر خور، احداث باغ بانوان، تجهیز کشتارگاه خور به یخچال، تملک و آزاد سازی اراضی و احداث سیل بند شهر خور را از جمله اقدامات انجام شده در دوره تصدی خود عنوان کرد.

در این مراسم سید حیدر ثمریان به عنوان شهردار خور معرفی و از زحمات مهدی حلوانی قدردانی شد.

ثمریان پیش از این به عنوان شهردار نصرآباد جرقویه مشغول به فعالیت بود.

انتهای پیام/

 

Go to TOP