امام جمعه ی خور:

سپاه در همه جای کشور جا دارد/سپاه نقشه های آمریکا را نقش بر آب کرده است

امام جمعه خور گفت: آمریکا کارگزار صهیونیست بین الملل و به وجود آورنده داعش است، توقع نداریم آمریکا از نیرویی که جلو داعش ایستاده عصبانی نباشد، دیوانگی هایی که ترامپ در برابر سپاه پاسداران انجام می دهد از درماندگی او است.

به گزارش سفیر خور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه شهر خور در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا را موجب ایجاد وحدت و انسجام بین اقشار مختلف کشور عنوان کرد و گفت: یاوه گویی های ترامپ به قدری سخیف است که حتی لایق نیست پاسخ آن داده شود.

امام جمعه خور افزود: آمریکا کارگزار صهیونیست بین الملل و به وجود آورنده داعش است، توقع نداریم آمریکا از نیرویی که جلو داعش ایستاده عصبانی نباشد، دیوانگی هایی که ترامپ در برابر سپاه پاسداران انجام می دهد از درماندگی او است.

وی تصریح کرد: در حالی که تمام طرح های آن ها نقش بر آب شده است  برعلیه سپاه که در همه جای کشور جای دارد با عصبانیت موضع می گیرد و باید از این عصبانیت بمیرد.

خطیب جمعه خور خاطرنشان کرد: ما توانستیم سلطه امریکا را در جهان قطع کنیم و علاوه بر آن با وجود خصومت ورزی آمریکا قدرتمند شویم و پیشرفت کنیم و همه این پیشرفت ها در زمان تحریم اتفاق افتاده است.

وی افزود: سپاه توانسته نقشه های آمریکا در لبنان، عراق و سوریه را با شکست روبرو کند، آمریکا بار ها از ملت ایران تودهنی خورده است و این تودهنی باز هم تکرار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به مخالفت سران کشور های اروپا با خروج آمریکا از برجام گفت: ابنکه اروپایی ها بیایند حرف بزنند که چرا ایران در منطقه حضور دارد یا چرا موشک دارد را از اروپاییان قبول نمی کنیم.

وی افزود: اروپا باید در برابر اقدامات عملی امریکا بایستد و در مساله نظامی ایران وارد نشود، اروپا و امریکا بدانند جمهوری اسلامی ایران هرگز از قدرت نظامی و منطقه ای خود کوتاه نخواهد آمد و این آرزو را باید به گور ببرند

امام جمعه خور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به سالروز لغو قرارداد ننگین کاپیتالاسیون گفت: در این قرارداد هر جنایتی که آمریکایی ها در ایران انجام می دادند باید در کشور خودشان مخاکمه می شدند ولی امروز ما حرف اول را در منطقه می زنیم و آمریکا روز به روز منفور تر می شود.

وی ضمن تبریک هفته تریبت بدنی گفت: همه ما نیاز به ورزش داریم و پرداختن به ورزش مورد تأکید اسلام است و با استفاده از امکانات ورزشی موجود می توان تن درستی را برای خود به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام/

Go to TOP