امام جمعه ی خور:

رفتار ترامپ باعث انسجام مردم و دولت در برابر دشمن شد

امام جمعه خور گفت:رفتار های سخیف رئیس جمهور آمریکا باعث انسجام همه گروه ها و حزب های کشور شد.

به گزارش سفیر خور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به رفتار های سخیف رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ دیوانه ماهیت خود را نشان داد و باعث انسجام همه گروه ها و حزب های کشور شد.

امام جمعه خور افزود: خدا را سپاسگزاریم که دشمنان اسلام را از احمق ها قرار داد، چهار سال نقادانه و مشفقانه غیر قابل اعتماد بودن امریکا را به سیاستمداران گوشزد کردیم و گفتیم که نباید فریب لبخند دشمن را بخورند.

وی تصریح کرد: آمریکا در تعامل با همه کشور ها عهد شکن بوده است و به روشنی قابل فهم است که آن ها غیر قابل اعتماد هستند و امروز به لطف خدا دولت و ملت با موضع واحد در مقابل دشمن ایستاده اند و باید بدانیم اروپا و امریکا مانند هم هستند.

خطیب جمعه خور با اشاره به نقشه های شوم آمریکا برای نظام اسلامی گفت: دشمن به دنبال این است که به هر شکلی توان نظامی و دفاعی ایران را ضعیف کند.

وی افزود: این که یک روز اروپا خود را مخالف سیاست های آمریکا نشان می دهد نباید باعث این شود که فکر کنیم جبهه آمریکا و اروپا با هم فرق دارد، امریکا و اروپا از گذشته در یک جبهه مقابل ایران قرار داشته اند و هر دو مجری طرح های رژیم کودک کش صهیونیستی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به موضوع های به وجود آمده در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: از مسولان قضایی می خواهیم در برابر همه خلاف کار ها در هر مقامی و جایگاهی هستند بایستند و به خاطر اینکه پسر یا برادر فلان مسئول هست بحث را سیاسی نکنند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به اربعین سرور و سالار شهیدان گفت: هر کس می تواند در گردهمایی اربعین حاضر شود و اگر کسی نمی تواند برای برپایی موکب های پذیرایی همت کند.

امام جمعه خور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به اهمیت رعایت حجاب در جامعه اسلامی گفت: پایه گذاران بی حجابی خود از این مسٵله در کشور هایشان به ستوه آمده اند ولی در فضای مجازی برای خانواده ما نقشه می کشند و عوارض آن را از پدیده های شوم دهه های اخیر عنوان کرده اند.

وی افزود: تنها نظام خانواده موفق بر اساس تقوا و ادب و ایمان با وجود تقوا تشکیل می شود.

انتهای پیام/

Go to TOP