رئیس اداره پست خوروبیابانک خبر داد؛

تبادل بیش از ۷۵ هزار مرسوله پستی در خوروبیابانک

رئیس اداره پست خوروبیابانک گفت: در یک سال گذشته مردم خوروبیابانک ۳۵ هزار و ۲۰۰ مرسوله پستی به همه نقاط کشور ارسال کرده اند و در همین مدت بالغ بر ۴۰ هزار مرسوله پستی توسط پرسنل اداره پست در سطح شهرستان توزیع شده است.

به گزارش سفیر خور؛ مرتضی رحیمی در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از تبادل بیش از ۷۵ هزار مرسوله پستی در یک سال گذشته در سطح شهرستان خوروبیابانک خبر داد.

رئیس اداره پست شهرستان خوروبیابانک افزود: در یک سال گذشته مردم خوروبیابانک ۳۵ هزار و ۲۰۰ مرسوله پستی در قالب سرویس های پستی پیشتاز، سفارشی، ویژه و عادی به همه نقاط کشور ارسال کرده اند و در همین مدت بالغ بر ۴۰ هزار مرسوله پستی توسط پرسنل خدوم اداره پست در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی انجام خدمات نیابتی را از دیگر خدمات این اداره عنوان کرد و افزود: خدمات نیابتی و قراردادی اداره و ارگان های شهرستان مانند سارمان فنی و حرفه ای، تأمین اجتماعی، امور مالیاتی و دیگر خدمات نیابتی توسط پست انجام می شود.

رحیمی با اشاره به انجام کارهای زیرساختی دولت الکترونیک گفت: با پیگیری های مسئولان استان و شهرستان اجرای طرح کد پستی از پروژه های در سطح شهرستان انجام شد.

وی افزود: این پروژه در تسریع اجرای پروژه مدیریت نشانی مکان محور و استعلام های میان دستگاهی(GNAF) نقش به سزایی خواهد داشت.

رئیس اداره پست شهرستان خوروبیابانک خاطرنشان کرد: پست یکی از کهن ترین نهای های اجتماعی و ارتباطی کشور است که در گذر زمان دچار تغییرات و پیشرفت های زیادی داشته است.

وی افزود: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه پیام رسانی، پست همگام با این تکنولوژی و با تغییر رویکرد نسبت به خدمات در بُعد های مالی، فیزیکی و الکترونیک همراه با خدمات متعارف پستی و تجارت الکترونیک مانند تمبر شخصی و سرویس های جدید و آنلاین اخذ گواهی کد پستی الکترونیکی و راه اندازی سامانه همراه نامه رسان و اخذ امضای الکترونیکی از گیرنده مرسوله همراه با تکنولوژی حرکت کرده است.

رحیمی خاطرنشان کرد: امروزه با توجه به افزایش ترافیک استفاده از خدمات پستی از سفرهای غیرضروری که نتیجه آن افزایش مصرف سوخت و آلودگی هوا و آسیب به محیط زیست است جلوگیری می کند.

وی افزود: اداره پست شهرستان خوروبیابانک با دو دفتر پست دولتی در شهر های خور و جندق و یک دفتر پیشخوان دولت و ICT شهر فرخی و پنج دفتر ICT روستایی در حال ارائه خدمات پستی به همشهریان عزیز است.

انتهای پیام/

Go to TOP