شوک منصوریان به فوتبال

قربانی گفت: به نظر من استعفای منصوریان به تیم شوک وارد کرد و این شوک در بازی اول کاملا جواب داد و باعث شد تا در اولین بازی بدون منصوریان راحت گل بزند و بتواند از برتری خود مراقبت کرده و در نهایت برنده از میدان خارج شود.

به گزارش سفیر خور؛ پیروز قربانی در خصوص پیروزی آبی پوشان مقابل سپیدرود اظهار داشت: همزمان با این بازی تیم خودم (سردار بوکان) در لیگ دو بازی داشت و برای همین نتوانستم این بازی را ببینم. اما از این که این بازی با پیروزی استقلال تمام شده بسیار خوشحال شدم. این تیم به یک پیروزی نیاز داشت و این نتیجه توانست تا حدودی آبی پوشان را از بحران خارج کند.

کاپیتان سابق آبی پوشان ادامه داد: بازیکنان خوبی در ابتدای فصل جذب شدند و انتظار از این تیم بالا بود. من که نفهمیدم چرا تیم الکی به بن بست خورد و وارد بحران شد. در این چند بازی آخر که انگار تیم طلسم شده بود. واقعا خیلی دقایق تیم بدشانسی می‌آورد. البته این تیم مشکلاتی داشت که هنوز هم با آن همراه است، اما شدت این مشکلات به حدی نبود که این نتایج برای آن رقم بخورد.

وی افزود: به نظر من استعفای منصوریان به تیم شوک وارد کرد و این شوک در بازی اول کاملا جواب داد و باعث شد تا در اولین بازی بدون منصوریان راحت گل بزند و بتواند از برتری خود مراقبت کرده و در نهایت برنده از میدان خارج شود.

قربانی در خصوص تشکیل کمیته فنی برای تیم استقلال بیان داشت: نفس این کار درست است و این که باشگاه دارای یک کمیته فنی است خیلی خوب است. اما باید این کمیته فنی را حقظ و تقویت کرد و نگذاشت که حالت نمایشی پیدا کند. اگر کمیته فنی یک کمیته فنی واقعی باشد می‌تواند به باشگاه و کادر فنی کمک کند. در غیر اینصورت کمیته فنی نه تنها به تیم کمکی نمی کند بلکه خودش تبدیل به یک مشکل برای تیم می شود.

مدافع پیشین استقلال در خاتمه گفت: امیدورام خرد جمعی جواب دهد و تصمیم سازان در استقلال بتوانند بهترین تصمیم را در این مقطع حساس اتخاذ کرده و مربی را استخدام کنند که هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت برای این تیم مثمر ثمر باشد.

Go to TOP