وزرای جدید برای حل مشکلات مردم تلاش کنند

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد گفت: وزرای جدید فعال و موشکافانه مشکلات را پیگیری کنند و برای رفع نیاز های کشور و مردم قدم بردارند.

به گزارش سفیر خور  امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بد عهدی های آمریکا و انتقاد به رعایت نشدن خطوط قرمز در برجام گفت: اگر کسی از نحوه اجرای برجام انتقاد می کند، انتقادش به اعتماد به دشمن و حفظ خطوط قرمز است.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد افزود: در طول تاریخ ثابت شده است که رفتار دشمن به نحوی است که وقتی کارش انجام شد بد عهدی می کند ، ما با این مخالفیم که دولت برای اجرای برجام هیچ تضمینی دولت نگرفته که امریکا و دیگر کشور ها به تعهداتشان عمل کنند.

وی تصریح کرد: قرار بود راکتور اراک را با تکنولوژی جدید در ساخته شود، هیچ تضمینی گرفته نشد و پس از بتن ریختن در قلب راکتور اراک این وعده عملی نشد.

خطیب جمعه خور خاطرنشان کرد: دشمن ابتدا تایید می کرد که ایران به همه تعهداتش عمل کرده و امروز رئیس جمهور دیوانه آمریکا اظهار می کند ایران روح برجام را نقض کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به معرفی کابینه جدید دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای جدید فعال و موشکافانه مشکلات را پیگیری کنند و برای رفع نیاز های کشور و مردم قدم بردارند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز کودتای ۲۸ مرداد گفت: جای جای تاریخ ایران فتنه انگیزی آمریکایی ها موج می زند که کودتای ٢٨ مرداد سال ١٣۵٨ نمونه ای از آن است.
امام جمعه خور ضمن گرامیداشت روز جهانی مساجد گفت: امروز حداقل کاری که می توانیم بکنیم این است که نمار جماعت را در مسجد اقامه کنیم چون دشمن از تجمع مرذن دز مساجد می ترسد.

وی سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) را تبریک گفت و افزود: زندگی ائمه اطهار نیازمند مطالعه و الگو برداری است، بسیار خوب است که چشم و هم چشمی کنار گذاشته شود ومشکلات ازدواج کم شده و  ازدواج آسان شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد در بخش دیگری از خطبه ها ریشه غضب را تکبر، خودبرتر بینی عنوان کرد و افزود: وقتی حرف حقی را می شنویم و نمی پذیریم بدون درنگ در موضوعات مختاف خشمگین می شویم.

وی افزود: پیامبر اکرم (ص) به امام علی(ع) فرمودند: غضب نکن، اگر خشمگین شدی بنشین و  در مورد قدرت خدا تفکر کن که در برابر گناهان بندگانش چقدر صبر دارد.

انتهای پیام/

Go to TOP