صداوسیما اینستاگرام نیست آقای میناوند

ویدئویی از حضور مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی منتشر شده که حرف‌های او در این برنامه به شدت باعث عصبانیت و واکنش استقلالی‌ها شده است.

به گزارش سفیرخور ویدئویی از حضور مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی منتشر شده که حرف‌های او در این برنامه به شدت باعث عصبانیت و واکنش استقلالی‌ها شده است. استقلالی‌ها معتقدند میناوند در این برنامه به مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان توهین کرده است.

در بخشی از این برنامه مجری برنامه آرش ظلی‌پور از میناوند می‌خواهد تا نظرش را درباره تصاویر افرادی که در مانیتور می‌بیند بگوید. یکی از این تصاویر متعلق به احمدرضا عابدزاده است و میناوند با دیدن تصویر او این کلمات را بر زبان می‌آورد: «عقاب! واقعا عقاب همینه. یعنی دیگه پنگوئن و این چیزا نداریم!» اشاره او به پنگوئن در واقع لقبی است که بعضی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به دروازه‌‎بان استقلال مهدی رحمتی داده‌اند. میناوند به خوبی می‌داند که از چه چیز صحبت می‌کند زیرا وقتی ظلی‌پور از او منظورش را می‌پرسد میناوند با صراحت می‌گوید: «همه می‌دونن دیگه!» عجیب این که مجری برنامه به جای این که از میناوند بخواهد که در یک برنامه تلویزیونی چنین حرف‌هایی نزند و ادبیات فضای مجازی را در رسانه ملی به کار نبرد اصرار دارد که میناوند دقیقا منظورش را از به کار بردن این کلمه بگوید! البته کار به اینجا ختم نمی‌شود و در ادامه میناوند پس از دیدن تصویر منصوریان می‌گوید: «به به شیشعلی خان!»

استفاده میناوند در قامت یک پیشکسوت و کارشناس فوتبال، از ادبیات مختص هواداران کم سن و سال سرخابی‌ها در فضای مجازی، چیزی است که از او انتظار نمی‌رود. او البته پیش از این هم حرف‌هایی مشابه این زده و تنها پیشکسوت فوتبالی است که پا به پای نوجوانان کم سن و سال و با ادبیات مختص به همان‌ها کری می‎خواند و به بازیکنان تیم رقیب بی‌احترامی می‌کند. چنین رفتاری از هیچ یک از دیگر پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال دیده نشده و مشخص نیست میناوند چرا اصرار به این رفتارها دارد. رفتار او را با همبازیان خودش مثل مهدوی‌کیا، هاشمیان، پاشازاده و دیگران مقایسه کنید تا ببینید میناوند چگونه خود را از همنشینی با این چهره‌های متشخص دور کرده و تا همصدایی با نوجوانان هیجان‌زده و بی‌احترامی به بازیکنان تیم رقیب سقوط کرده است.

آی اسپورت

Go to TOP