سارقان فلزات گران بهای منازل شناسایی شدند/ کشف ۱۲۱ کیلو گرم تریاک در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد ازدستگیری اعضای یک باند حرفه ای سرقت منازل و کشف بیش از ۱۵ میلیارد ریال طلاجات به سرقت رفته از منازل در مخفیگاه این سارقان خبر داد.

به گزارش سفیرخور سرهنگ محمد رضا خدادوست با بیان اینکه سارقان طلاجات ۱۵ میلیاردی منازل مردم شناسایی شدند، اظهار داشت : در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر وقوع سرقت منزل وی ماموران پلیس آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با فعال سازی اکیپ های گشت زنی محسوس و نامحسوس و پوشش کامل مناطق آلوده و اقدامات ویژه علمی و تخصصی و با انجام تحقیقات وسیع صورت گرفته مشخص شد سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و شناسایی افراد سرشناس  اقدام به سرقت از منازل و گاو صندوق های داخل منازل این افراد می کردند.

این مسئول عنوان کرد: تحقیقات ماموران برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه با انجام یک سری اقدامات پیچیده علمی و تخصصی مخفیگاه سارقان شناسایی که بلافاصله باهماهنگی مقام قضائی در یک اقدام عملیاتی و به موقع تعداد چهار نفر از سارقان حرفه ای و دو نفر مالخر دستگیر و یک دستگاه خودروی پژو متعلق به سارقان نیز توقیف شد.

این مسئول انتظامی بیان کرد: در بازرسی از خودرو ابزار آلات جرم از قبیل دیلم که برای تخریب قفل استفاده می شده کشف و در بازرسی انجام شده از مخفیگاه و منازل متهمان اموال مسروقه زیادی از قبیل طلاجات، دلار، لوازم برقی و ….کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ارزش اموال به سرقت رفته از منازل مالباختگان را بیش از ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با اعتراف صریح متهمان و شناسایی تمامی مالباختگان و تنظیم شکایت،سارقان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند .

کشف ۱۲۱ کیلو گرم تریاک در اصفهان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از کشف ۱۲۱ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک در عملیات ماموران این فرماندهی و دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ سید تقی حسینی اظهار کرد: ماموران این فرماندهی با اشرافیت بالای خود بر روی باندها و شبکه های قاچاق مواد مخدر از عبور یک محموله تریاک از مسیر استان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام مسئول عنوان کرد: ماموران با حضور در یکی از محورهای ورودی حین کنترل خودروهای عبوری، خودروی پژو ۲۰۶ حامل مواد مخدر را شناسایی و قصد متوقف کردن آن را داشتند که خودرو با مشاهده ماموران اقدام به فرار می کند.

وی افزود: ماموران بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته و پس از چندبار اخطار به راننده، با استفاده از قانون بکارگیری سلاح به سمت آن تیراندازی و خودرو را متوقف می کنند.

این مسئول عنوان کرد: در این عملیات مقدار ۹۲ کیلو و ۱۰۰گرم تریاک کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

حسینی تصریح کرد: همچنین در ادامه این عملیات یک قاچاقچی دیگر در حین بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا شناسایی و در بازرسی از وسایل بار وی مقدار ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سرهنگ حسینی گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و هر دو قاچاقچی مواد مخدر جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

Go to TOP