رئیس اداره بهزیستی خوروبیابانک عنوان کرد؛

۹۰ درصد ادارات خوروبیابانک مجهز به سطح شیب دار

فیروزی با اشاره به افزایش آمار سالمندان افزود: افزایش آمار سالمندان نیازمند شناسایی و بررسی درست نیازها است که جلسات شورای سالمندان مهمترین مکان برای این کار است.

به گزارش سفیرخور رئیس اداره بهزیستی شهرستان خوروبیابانک در جلسه مشترک کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان با اشاره به افزایش آمار سالمندان، علت آن را کاهش میزان مرگ و میر عنوان کرد و افزود: کاهش مرگ و میر به علت پیشرفت های علوم پزشکی و بهداشتی و ترویج آموزش و پرورش است که باعث افزایش امید به زندگی در سالمندان شده است.

علی اصغر فیروزی با اشاره به افزایش آمار سالمندان افزود: افزایش آمار سالمندان نیازمند شناسایی و بررسی درست نیازها است که جلسات شورای سالمندان مهمترین مکان برای این کار است.

دبیر جلسه کمیته مناسب سازی با اشاره به مصوبه سال های قبل این کمیته خاطر نشان کرد:  مناسب سازی سالانه ۳۰ درصد از ادارات شهرستان در سال های قبل به تصویب رسید که حاصل آن اجرای سطح شیب دار در ۹۰ درصد از ورودی های ادارات است.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای کامل رمپ در ورودی ادارات و رفع سطوح شیب دار نامناسب بعضی از ادارات و اماکن عمومی بتوانیم دیگر مباحث مناسب سازی از قبیل ورودی ها، بازشو ها، سرویس های فرنگی را اجرائی نمائیم.

دبیر شورای سالمندان با تاکید بر مصوبه شورای سالمندان و کمیته مناسب سازی استان گفت: کمیته مناسب سازی چهار و شورای سالمندان سه بار در سال باید تشکیل شود.

رئیس اداره بهزیستی خوروبیابانک با اشاره به برگزاری جلسه های شورای سالمندان و کمیته مناسب سازی ابراز امیدواری کرد گام های موثری در تسهیل خدمت رسانی به معلولان و سالمندان برداشته شود.

 

Go to TOP