مشارکت ۹۴ درصدی مردم خوروبایانک در انتخابات + نتایج شمارش آرا

مردم شهرستان خوروبیابانک روز ۲۹ اردیبهشت با حضور پرشور پای صندوق های رأی حماسه دیگری آفریدند.

به گزارش سفیرخور انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر همزمان با سراسر کشور در ۲۸ حوزه انتخابیه شهرستان خوروبیابانک برگزار شد.

پس از شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه شهرستان از مجموع ۱۱۴۵۰ رأی مآخوذه سید ابراهیم رئیس السادات با۶۹۵۷ و حسن روحانی با ۳۷۴۶  به ترتیب ۶۵ و ۳۵ درصد را به خود اختصاص دادند و دو نامزد دیگر یعنی سید مصطفی آقامیرسلیم و سید مصطفی هاشمی طبا به ترتیب ۲۸۹ و ۱۵۰ رأی کسب کردند.

پس از شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نماینده های مردم در شورای اسلامی مشخص شدند.

محمد رضا مولوی، حسن زرگر، سیدحکمت عبادی، عباسعلی غلامرضایی و سید علی اکبر شاهچراغی توانستند با کسب بیشترین رأی از مردم شهر خور عنوان عضو شورای این شهر را به خود اختصاص دهند.

بدون شک مولوی پدیده انتخابات شورای شهر خور بود که توانست با کسب بیشترین رأی به عنوان جوان ترین عضو وارد عرصه شورای شهر شود.

مهدی خادمی، محمد رئیسی، سید حبیب الله قاضوی، سکینه خاتون غلامرضایی و محمد غفاری نیز از مردم شهر فرخی رأی اعتماد گرفتند تا چهار سال به عنوان عضو شورای شهر در آبادانی شهر فرخی تلاش کنند.

شهر جندق این بار شاهد انتخاباتی متفاوت بود و برای اولین بار علاوه بر این که یک خانم به عنوان عضو شورای شهر انتخاب شد بلکه توانست حاثز بیشترین آرای مردم شهر شود.

زینب شریفی، محمد واحدی، حمزه کرامتی، محمدرضا آزادی(حسن)، محمدرضا آزادی(عسکری) و محمد رحمانی منتخبان مردم شهر جندق بودند که عزم خود را جزم خواهند نمود تا کمبودهای شهری را به بهترین نحو رفع کنند.

از فضای انتخابات که بگذریم وقت آن رسیده است که با همکاری منتخبان مردم گام های موثری برای ارتقای کیفیت و کمیت خدمات برداریم تا خدماتی شایسته مردم قدرشناس شهرستان داشته باشیم.

انتهای پیام/

Go to TOP