سفیر خور

اعزام بسیجیان خوروبیابانکی به اردوی راهیان نور

کدخبر: 45276
فروردین ۱۶, ۱۳۹۶ در ساعت ۰۸:۴۹

به گزارش سفیرخور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از اعزام ۷۵ نفر از بسیجیان شهرستان به اردوی راهیان نور خبر داد.

سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا تاج الدین افزود: بسیجیان در این اردو که در قالب دو دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند به مدت سه روز از یادمان های شلمچه، دهلاویه، هویزه، اروند کنار و سایر یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور دیدن خواهند کرد.

وی هدف از راه اندازی کاروان های راهیان نور را انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس به نسل کنونی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ذکر کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با بیان اینکه راهیان نور یک حرکت معنوی و اثرگذار در مقابل اهداف دشمنان شکست خورده ملت ایران است افزود: دشمنان نظام مقدس اسلامی که در جنگ تحمیلی شکست خوردند و در توطئه های دیگر مانند فتنه ۸۸ نتوانستند به اهداف خود دست یابند اکنون با تهاجم های فرهنگی و ایجاد شبهات قصد انحراف در اعتقادات مردم دارند.

وی با اشاره به رهنمود های رهبر معظم انقلاب گفت: باید حماسه‌ی شگفت‌آور هشت سال دفاع مقدس که ملت ایران توانست با دست خالی و با توکل بر خدا در برابر یک تهاجم گسترده‌ی بین‌المللی بایستد و موفق و پیروز بیرون بیاید، برای نسل جوان کنونی و نسلهای آینده شناسانده شود تا آنان با شناخت عظمت و توانایی های این ملت، راه گذشتگان را با احساس امید و عزت ادامه دهند.

انتهای پیام/