امام جمعه ی خور:

تاکید رهبری بر اقتصاد مقاومتی نشان از اهمیت آن دارد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می تواند جلو توطئه های دشمنان را بگیرد و تاکید رهبر انقلاب بر این موضوع نشان از اهمیت مسأله اقتصاد مقاومتی دارد.

به گزارش سفیرخور امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه این هفته نامگذاری دوباره سال به اقتصاد مقاومتی را نشان از اهمیت مسأله دانست و گفت: کشور های اروپایی و آمریکایی اگر پیشرفتی داشته اند از اجرای اقتصاد مقاومتی است، اقتصاد مقاومتی یک نسخه منطقی است که با اتکای به آن می توان اقتصاد کشور را رونق داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد با شاره به به توطئه ها و بدعهدی های دشمن در برجام گفت: دشمن با بهانه هسته ای جلو آمده است و هدف آن ها تنها از بین بردن اعتقادات دینی و مذهبی مردم ایران است.

وی افزود: دشمن برای اینکه بهتر بتواند به اهداف خود دست یابد، اقتصاد ایران را نشانه رفته است و باید با اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی جلو نقشه های دشمن ایستادگی کنیم.

خطیب جمعه خور با اشاره به پیام رهبر انقلاب در آغاز سال شرکت عمومی و حداکثری در انتخابات را مهمترین خواسته رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: دشمن به دنبال ایجاد دلسردی بین مردم و عدم حضور در انتخابات است که به کوری چشم دشمنان ملت ایران با آگاهی و هوشیاری حضور گرم خود را در انتخابات حفظ خواهد کرد.

وی افزود: نتیجه انتخابات هر چه باشد معتبر و قانونی است و اگر کسی بخواهد در برابر رأی و انتخاب مردم بایستد رهبر معظم انقلاب در مقابل او خواهد ایستاد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با تبریک سال نو و فرا رسیدن عید نوروز، نظافت و صله رحم، دیدار با دوستان و آشنایان را باعث نزدیک شدن قلب ها عنوان کرد و تحویل سال نو را آغاز یکرنگی، مودت و یکدلی بین مردم دانست.

وی با اشاره به حضور جوانان و نوجوانان در ایام نوروز در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس گفت: حضور مردم و جوانان در مناطق عملیاتی و آشنایی با رشادت های شهدا و رزمندگان موجب حفظ نظام اسلامی و زنده نگه داشتن روحیه ایثار و شهادت در آن ها می شود.

امام جمعه خور هدف دشمن را سیاه نمایی از دین و کم رنگ نشان دادن آن در جامعه عنوان کرد و افزود: حضور مردم در مراسم های دینی مانند عزاداری های ماه محرم و مراسن های ماه رمضان نشان از رویکرد جدی مردم به دین و ایمان دارد و دشمن با ابزار های تبلیغاتی که دارد سعی در ضربه زدن به اعتقادات مردم دارد.

انتهای پیام/

Go to TOP