فرمانده انتظامی خوروبیابانک معرفی شد

پیش از ظهر امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان، سرگرد نعمت خلیلی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوروبیابانک معرفی و از زحمات سرهنگ دوم فضل اله رحیمی تقدیر شد.

به گزارش سفیرخور جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک پیش از ظهر امروز تلاش برای رفاه و ایجاد امنیت مردم را از شاخصه های نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بارها ملت ایران را امتحان کرده اند و هر بار نتوانسته اند هیچ غلطی بکنند.

سرهنگ حسین حسین زاده قدرت را به معنی اعمال نفوذ یک شخص یا حاکمیت بر اندیشه و رفتار افراد عنوان کرد و افزود: قدرت از دو راه مادی و معنوی حاصل می شود، قدرت معنوی حضرت امام خمینی (ره) در برابر نظام شاهنشاهی که تا دندان مسلح بود و از طرف قدرت های جهان حمایت می شد توانست طاغوت را برچیند.

وی خاطر نشان کرد: عزت و عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی موهبتی الهی است که نباید فراموش شود و به آن خدشه ای وارد شود.

فرمانده سابق نیروی انتظامی خوروبیابانک در این آئین گفت: اولویت های نیروی انتظامی مردم سالاری، توجه به مشکلات مردم و آموزش همگانی است.

کاهش آمار تصادفات جاده ای نسبت به سال گذشته

سرهنگ فضل اله رحیمی افزود: آموزش و ارتقای توان عملیاتی نیروهای انتظامی از دیگر اولویت های مورد نظر برای رشد و تعالی خدمت رسانی و ایجاد امنیت بوده است.

وی افزود: اقداماتی که در مجموعه انتظامی شهرستان با همکاری مردم انجام شده است شاهد کاهش ۶۶ درصدی تصادفات خودرویی و جرحی بوده ایم.

رحیمی خاطر نشان کرد: حوادث در حوزه برون شهری با کاهش ۴۶ درصدی تصادف منجر به فوت و ۱۷ درصدی تصادفات جرجی و ۱۶ درصدی حوادث خسارتی بوده ایم.

وی افزود: ۱۴۵ وسیله نقلیه حادثه ساز که امنیت مردم را به خطر می انداختند در دو سال اخیر توسط نیروی انتظامی توقیف شده است.

فرمانده سابق نیروی انتظامی خوروبیابانک با اشاره کشفیات مواد مخدر در حوزه استحفاظی شهرستان خوروبیابانک گفت: دوطرح امنیت محله محور و محور های مواصلاتی شهرستان با پشتیبانی مراجع قضایی با موفقیت اجرا و نتایج مطلوبی کسب شد.

امنیت، نیاز اساسی مردم و جامعه

فرماندار خوروبیابانک در این مراسم امنیت را یکی از نیازهای اساسی انسان عنوان کرد و افزود: انسان در قبال ناملایماتی که با آن مواجه می شود نیاز به امنیت دارد.

علی استوار افزود: امنیت و احساس امنیت دولبه ای هستند که باهم به پیش می روند و نبود یکی می تواند به دیگری خدشه وارد کند.

وی مهمترین مولفه امنیت را زندگی راحت و بدون دغدغه در محل زندگی عنوان کرد و افزود: اگر محل و یا روستایی خالی از سکنه شود امنیت نیز از آن جا خواهد روفت و همه به عنوان پازل های امنیتی است که در کنار هم چیده شده است.

فرماندار خوروبیابانک تصریح کرد: حفظ حیات و پایداری نظام جمهوری اسلامی در گرو تامین امنیت مردم و امنیت کشور و امنیت پایدار برای جمهوری اسلامی است.

وی افزود: نظم و انضباط، ولایت مداری، توجه به معنویات و حفظ و قداست جایگاه نیروی انتظامی افتخاری برای این نیرو است.

در این مراسم سرگرد نعمت خلیلی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوروبیابانک معرفی و از زحمات سرهنگ دوم فضل اله رحیمی تقدیر شد.

انتهای پیام/

  1. ناشناس گفت:

    با آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام ابعاد زندگی و کاری برای جناب خلبلی

  2. ناشناس گفت:

    انتخاب چنین افراد مجرب وکاراگاه وصادقی برای چنین جایگاهی نشان دهنده مدیریت صحیح ناجا است امید است شاهد عملکرد بالای جناب خلیلی باشیما۸

Go to TOP