امام جمعه ی فرخی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده مردم به یاوه گویی دشمنان است

حجت الاسلام والمسلمین شیخی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، آن را پاسخ کوبنده به یاوه گویی های دشمنان دانست.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی فرخی در خطبه های نماز جمعه ی این هفته حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را پاسخ کوبنده به یاوه گویی های استکبار و آمریکا دانست و گفت: از ابتدای انقلاب دشمن برای سرنگونی انقلاب نقشه های شیطانی کشیدند ولی موفق به پیروزی نشدند و امروز با تهدید مقابل ملت ایران قرار گرفته اند که با حضور ملت همراه با توجه و اطاعت از ولایت فقیه دشمن به اهداف خود دست نخواهد یافت.

حجت الاسلام و المسلمین محسن شیخی پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷ را معجزه قرن دانست و افزود: پس از انقلاب هرجا مردم حرکت کرده اند و در دفاع از انقلاب به پا خاسته اند خون تازه ای در رگ های انقلاب تزریق شده است.

وی پیروزی های بعد از انقلاب را نشان از جایگاه مهم این انقلاب عنوان کرد و افزود: نظام و انقلاب در اوج خود قرار دارد، در حوزه های دفاعی، هسته ای، موشکی، دارویی و علمی ایران در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است که این موفقیت ها در سایه اطاعت از رهبری و ایستادگی به دست آمده است.

خطیب جمعه ی فرخی خاطرنشان کرد: مردم انقلابی اند و به دنبال رهبر حرکت می کنند و هر زمان لازم باشد انقلابی عمل می کنند اما مسئولان نیز باید در همه صحنه ها و برنامه ها انقلابی باشند و انقلابی عمل کنند.

وی افزود: در زمینه انقلابی باید تکیه برخود را در دستور کار قرار دهند و از توجه به بیگانگان بپرهیزند، اقتصاد مقاومتی را پیشه ی راه خود قرار دهند و انقلابی رفتار کنند.

حجت الاسلام و المسلمین شیخی با مقایسه وضعیت ایران قبل و بعد از انقلاب گفت: ایران اسلامی بعد از انقلاب تغییرات بسیاری داشته است و به جایگاه رفیع دست یافته است در حالی که ایران قبل از انقلاب بازیچه دست فرصت طلبان بود.

وی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: تقاضای ملت ما در راهپیمایی امروز این بود که مسئولان ما نسبت به تحریم های جدید اعلام مخالفت کنند و در برابر این تحریم ها اقدام عملی مناسب انجام دهند.

امام جمعه فرخی تصریح کرد: آنجایی که شکست خورده ایم به علت عدم اطاعت از ولایت فقیه بوده است، ملاک پیروزی عقاید صحیح و تفکر سالم است که امروز بهترین تفکر در اختیار ملت مبارز ایران است.

وی عامل پیروزی در جهان بینی مادی را سلاح و تجهیزات مادی عنوان کرد و افزود: در جهان بینی الهی ایمان و اعتقاد است که حاکم است و پیروزی هایی مانند صحرای طبس را رقم می زند.

انتهای پیام/

Go to TOP