امام جمعه ی خور:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از اقتدار نظام دارد/ نباید عزت فدای لبخند فریبکارانه دشمن شود

حجت الاسلام مهدی نژاد ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، آن را مشت محکمی به دهان استکبار عنوان و باعث تحکیم پایه های نظام اسلامی معرفی کرد.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور در خطبه های نماز جمعه این هفته حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را باعث افزایش اقتدار نظام و دنباله دهنده انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم به راهپیمایی آمدند تا بگویند ما شهدا را رها نخواهیم کرد و در مقابل کفر همچنان خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد افزود: پیام اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان انقلاب بود که ما از مبارزه با ظلم و ظالم و مجاهدت در راه خدا خسته و پشیمان نشده ایم و همچنان بر سر اصول و مبانی خود ایستاده ایم و دست از آرمان های خود بر نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: ما فراموش نکرده ایم که آمریکا همان شیطان بزرگ است که دست از جنایت های خود برنداشته است و خداوند متعال دستور داده است که با شیطان موضع دشمنی و عداوت داشته باشید.

خطیب جمعه ی خور خاطر نشان کرد: امت انقلابی ما مانند گذشته امیدهای دشمنان را به یأس تبدیل می کند و نمی گذارد فتنه و نیرنگ ها انقلاب ما را تهدید کند.

وی افزود: جوانان ما با حضور انقلابی و قاطع خود گفت که اگر پدران ما در جنگ نظامی وتهاجم سخت با جهاد اصغر مقابله کردند ما در جنگ و تهاجم فکری و سلطه طلبانه شما با جهاد کبیر و ایستادگی و مقاومت شما را مغلوب و ناکام می گذاریم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد تهدید و تحریم را بی اثر دانست و  افزود: ما همه فشارها، تهدیدها و تحریم ها را دفع کرده و تن به ذلت و خاری نمی دهیم چرا که پیرو مکتبی هستیم که به ما فرموده اند با ظالم دشمن باشید و با مظلوم دوستی کنید و در اوج سختی ها سر فرو نمی آوریم و شعار «هیهات من الظله سر می دهیم».

خطیب جمعه ی خور مسئولان و مدیران را امانت دار شهدا و ملتی بی نظیر و مومن و مجاهد دانست و خطاب به آن ها افزود: مراقب باشید به این امانت خیانت نشود، با خدمتگزاری صادقانه نشان دهید که ریاست و مسئولیت برای شما فرصت بندگی خدا و خدمت رسانی به شایسته به بندگان اوست نه قوه ای برای دنیاگرایی.

وی افزود: مسئولان به ملت خود اعتماد کنند و از دشمنان انزجار و تبرّی داشته باشند و عزت انقلابی را فدای لبخند های فریب دشمن نکنید، ای کسانی که با مجاهدت واستقامت این ملت به مسئولیت رسیده اید با صراحت از شما می خواهیم که مطیع و فرمانبردار رهبر و ولی امر باشید، سیاست ها و فرمان های رهبر فرزانه انقلاب را جامه عمل بپوشانید و به ارکان انقلاب التزام عملی داشته باشید.

امام جمعه ی خور تصریح کرد: می توان با دنیا تعامل داشت اما نباید عزت فروشی شود، عزتی که شهدا با خون خود به دست آورده اند.

وی با اشاره به مقاومت مردم کشور های همسایه در برابر دشمنان و پیروزی های به دست آمده گفت: تنها چیزی که در برابر دشمن جواب می دهد مقاومت است، حضرت امام خمینی (ره) ۳۷ سال پیش فرمودند: «آمریکا طبل توخالی است» و ما امروز باور داریم که هرجا در مقابل دشمن ایستادگی کرده ایم به پیروزی رسیده ایم.

انتهای پیام/

Go to TOP