امام جمعه فرخی:

انقلاب اسلامی راه روشن دیگر انقلاب ها است

حجت الاسلام و المسلمین شیخی گفت: انقلاب اسلامی راه را برای ملت های آزاده باز کرد، انقلاب راه رسیدن به معنویت را به همه آموخت.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی فرخی در خطبه های نماز جمعه ی این شهر با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی راه را برای ملت های آزاده باز کرد، انقلاب راه رسیدن به معنویت را به همه آموخت.

حجت الاسلام و المسلمین محسن شیخی افزود: امروز اثرات این انقلاب در دیگر کشور ها مشاهده می شود، انقلاب اسلامی به دیگر کشور ها صادر شده است، بیداری اسلامی نشان از حرکت این انقلاب و راه روشن آن بود.

خطیب جمعه ی فرخی خاطر نشان کرد: پیروزی های چشمگیری که پس از انقلاب حاصل شده است نشان از الهی بودن راه انقلاب دارد، هرجا انقلابی عمل کرده ایم و در مقابل دشمنان ایستادیم موفق شده ایم.

وی تصریح کرد: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اثبات حقانیت انقلاب و پیشرفت های بعد از آن و ادامه دهنده ی راه روشن شهدا خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین شیخی اعلام همبستگی همافران ارتش با ملت در سال ۵۷ را باعث تغییر مسیر ارتش شاهنشاهی عنوان کرد و آن را زمینه ساز پیروزی انقلاب دانست.

وی شکستن حکومت نظامی توسط مردم به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را تیرخلاص به نظام شاهنشاهی عنوان کرد و افزود: بعد از این فرمان هوشیارانه امام راحل، انقلاب به پیروزی رسید و درخت انقلاب میوه داد.

انتهای پیام/

Go to TOP