امام جمعه ی خور:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام وفاداری به آرمان های امام و شهدا است

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد راهپیمایی ۲۲ بهمن را اعلام وفاداری مردم به آرمان های امام و شهدا دانست و افزود: مردم در سال های پس از انقلاب نشان داده اند پشتیبان انقلاب هستند و از اهداف خود پا پس نمی کشند.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور در خطبه های نماز جمعه ی این هفته شهر خور ضمن دعوت عموم مردم به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: همه مردم برای چندمین بار با حضور در راهپیمایی ۲۲ یهمن به آرمان های امام راحل و شهدا اعلام وفاداری می کنند و به اثبات می رسانند که به انقلاب وفادارند و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مهدی نژاد انقلاب اسلامی را خدایی دانست و افزود: با وجود دشمنی طاغوت های زمان، تنها خدایی بودن انقلاب است که آن را از گزند توطئه های دشمن مصون داشته و به حیات خود ادامه می دهد.

وی تصریح کرد: مزدوران شاه ۲۱ بهمن سال ۵۷ را حکومت نظامی اعلام کردند تا بتوانند انقلاب را در نهال انقلاب را بخشکانند ولی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) با حضور مردم در خیابان ها حکومت نظامی را شکسته و نقشه های دشمن  نقش بر آب شد.

خطیب جمعه ی خور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به قانون ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان به آمریکا گفت: جای تعجب است که برخی مسئولان رده بالای کشور نمی دانند این قانون در زمان اوباما به تصویب رسیده است و ترامپ آن را اجرایی کرده است.

وی افزود: ترامپ پرده ی نژاد پرستی که در همه دولت های گذشته آمریکا وجود داشته است را کنار زد و با شفافیت نشان داد که آمریکا نژاد پرستانه رفتار می کند و دشمن اسلام و مسلمانان است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد تصریح کرد: در گذشته هم اگر بزرگان ما از رابطه با آمریکا پرهیز می کردند به خاطر همین دشمنی آن ها با اسلام بوده، جنایتکاری آمریکا از اول انقلاب شروع شده و امروز شدت یافته است.

وی افزود: سرنخ تمام جنگ های امروز آمریکا است که برای اخلاف افکنی بین مسلمانان در تمام کشور های اسلامی آتش افروزی می کند تا بتواند به اهداف استعمارگرانه خود دست یابد.

انتهای پیام/

Go to TOP