امام جمعه خور

انقلاب حاصل تبعیت از ولی فقیه و همدلی مردم بود

حجت الاسلام مهدی نژاد در آئین نواختن زنگ انقلاب در شهر خور انقلاب را حاصل اتحاد مردم و تبعیت از ولی فقیه عنوان کرد و افزود: فراموش نکنیم که در سایه ی اتحاد و همدلی است که به اینجا رسیده ایم، این انقلاب چشم و امید تمام مظلومان و مستضعفین جهان است.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور صبح امروز در آئین نواختن زنگ انقلاب در مدرسه امام خمینی (ره) انقلاب را حاصل تبعیت از ولی فقیه و همدلی و اتحاد مردم دانست و گفت: ما وارث خون تمام  شهدا از صدر اسلام تا کنون هستیم و باید پاسدار خوبی برای خون آن ها باشیم و هر روز در برابر وظیفه ی خود احساس تکلیف کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد هدف دشمن را از بین بردن اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان عنوان کرد و افزود: فراموش نکنیم که در سایه ی اتحاد و همدلی است که به اینجا رسیده ایم، این انقلاب چشم و امید تمام مظلومان و مستضعفین جهان است.

وی افزود: باید کاری کنیم علم اسلام که به دست امام خمینی(ره) و امام خامنه ای به اهتزاز در آمده است پیروزمندانه و با اقتدار افراشته بماند که اگر این کار را نکنیم، خداوند آن را در ملت های دیگر قرار خواهد داد.

امام جمعه ی خور افزود: امروز یادآور رشادت های کسانی است که با دست خالی به جنگ دژخیمان طاغوت رفتند و جان خود را برای حفظ اسلام فدا کردند.

وی تبعیت از ولایت فقیه را شاخصه شهدا عنوان کرد و افزود: شهدای ما همه تابع ولایت فقیه بودند و همگی به این مهم سفارش و تاکید داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با اشاره به تلاش های دشمن برای نفوذ از راه شبکه های اجتماعی افزود: جنگی که امروزه دشمن راه انداخته از جنگ هشت ساله سخت تر است، دانش آموزان باید حواسشان باشد در جنگ اعتقادی که در فضای مجازی به راه افتاده است در رکاب دشمن ستیز نکنند.

زنگ انقلاب همزمان باسراسر کشور صبح امروز در مدارس شهرستان خوروبیابانک به صدا در آمد.

انتهای پیام/

Go to TOP