زبان آمریکا
امام جمعه ی موقت خور:

بیان خاطرات انقلاب باعث رشد روحیه انقلابی گری است

حجت الاسلام والمسلمین عزیز بیان خاطرات و رشادت های مردم برای پیروزی انقلاب را وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: بیان خاطرات انقلاب باعث رشد روحیه انقلابی و زنده نگه داشتن آن در نسل جوان می شود.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی موقت شهر خور در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر، بیان خاطرات و رشادت های مردم برای پیروزی انقلاب را وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: بیان خاطرات انقلاب باعث رشد روحیه انقلابی و زنده نگه داشتن آن در نسل جوان می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسین عزیز رشادت های مردم با رهبری های هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) را زمینه ساز انقلاب اسلامی و پیروزی بر رژیم ستم شاهی عنوان کرد و افزود: هر جا که رژیم پهلوی ظلمی به مردم روا می داشت با قیام علما و مردم مجبور به عقب نشینی می شد.

خطیب موقت جمعه ی خور با اشاره به حملات ادامه دار جنگنده های سعودی به مردم بی گناه یمن گفت: جنگنده های آل سعود هر بار مدرسه یا بیمارستانی در یمن را هدف قرار می دهند و مردم بی گناه یمن را به خاک و خون می کشند.

وی ضمن ابراز تاسف از سکوت سازمان های بین المللی افزود: علی رغم اظهارات مقامات انگلیسی و فروش ۵۰۰ عدد بمب خوشه ای غیر مجاز به عربستان شاهد سکوت و حتی حمایت های سازمان های بین المللی هستیم.

امام جمعه موقت خور خاطر نشان کرد: عربستان به منطقه ای پر از مین پا گذاشته است و بسیج و اتحاد مردم یمن نابودی آل سعود را رقم خواهد زد.

وی با اشاره به آزاد سازی شهر حلب در سوریه آن را مانند آزاد سازی خرمشهر دانست و افزود: اگر رزمندگان در سوریه با تروریست ها نمی جنگیدند ما باید در کرمانشاه و مریوان و اصفهان و تهران با آن ها می جنگیدیم و این امنیت را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین عزیز در بخش دیگری از خطبه های نماز، صبر و شکیبایی در همه امور را باعث موفقیت دانست و افزود: در مسائل خانوادگی، زود قضاوت کردن و برخورد های عجولانه زیان های بسیاری به بار می آورد و ناشکیبایی در ابتدای زندگی مشترک سم مهلکی است، کلید سعادت خانواده صبر است.

امام جمعه ی موقت خور با اشاره به حادثه روز گذشته آتش سوزی ساختمان پلاسکو در تهران، ضمن ابراز تأسف از فاجعه ی به بار آمده با خانواده های آتش نشانان این حادثه ابراز همدردی کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP