فرماندار خوروبیابانک:

طرح نشانی استاندارد مکانی GNAF در خور و بیابانک اجرا می شود

استوار در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرستان خور و بیابانک که در فرمانداری خوروبیابانک برگزار شد هدف از تشکیل جلسه را تصمیم‎گیری و ابلاغ آئین ‏نامه اجرائی طرح نشانی استاندارد مکانی (GNAF) عنوان نمود.

به گزارش سفیرخور فرماندار خوروبیابانک در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرستان خور و بیابانک که در فرمانداری خوروبیابانک برگزار شد هدف از تشکیل جلسه را تصمیم‎گیری و ابلاغ آئین ‏نامه اجرائی طرح نشانی استاندارد مکانی (GNAF) عنوان نمود و بر لزوم تشکیل جلسات مستمر در راستای اجرائی شدن طرح مذکور تأکید نمود.

علی استوار بر لزوم توسعه زیرساختهای ارتباطی شهرستان اعم از تلفن ثابت، توسعه شبکه تلفن ‏های همراه، پیگیری طرح فیبر تا خانه(FTTH) در دسترسی به اینترنت با کیفیت مواردی را مطرح نمود.

وی با اشاره به موضوع توسعه شبکه‏ های موبایلی نسل نو در شهرهای جندق و فرخی گفت: با عنایت به درخواست‏های مکرر اهالی محترم شهرهای جندق، فرخی و برخی از روستاهای هدف گردشگری امیدواریم شرکت مخابرات استان هر چه سریعتر زمینه نصب و راه اندازی سرویس‏های(۳G,۴G) را مهیا نماید.

استوار بر لزوم توسعه زیرساختهای تلفن ثابت در شهرهای خور، جندق و فرخی برای ساکنین شهرک‏های جدیدالاحداث نیز تأکید کرد.

در این طرح با استفاده از کد ملی و اسناد ثبت شده در ثبت اسناد و همچنین داده های موجود در شرکت پست جمهوری اسلامی ایران یک شناسه منحصر به فرد برای هر مکان تولید می شود که وابسته به موقعیت جغرافیایی محل می باشد و این استاندارد که به عنوان جایگزین طرح فعلی آدرس خواهد بود در آینده نیز به عنوان یکی از زیرساختهای توسعه کشور خواهد بود.

فرمانداری خوروبیابانک

Go to TOP