اعلام حمایت نیروهای انقلابی شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک از جبهه مردمی انقلاب اسلامی

جمعی از نیروهای انقلابی شهرستان‌های نائین و خورو بیابانک با صدور بیانیه‌های جداگانه حمایت خود از سیاست‌ها و تدابیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

به گزارش سفیرخور در متن بیانیه جمعی از نیروهای انقلابی شهرستان نائین آمده است: در آستانه ۹ دی که قله خروشان، یکپارچه و خیره کننده امت مسلمان در برابر توطئه و تهاجم بیگانگان و بدخواهان داخلی علیه نظام مردم‌سالاری دینی، مردم بیدار و هوشیار به پیروی از رهبر الهی‌شان، خیال خام استکبار جهانی برای به زانو در آوردن انقلاب اسلامی را به یاس بدل کردند.

در بخش دیگری از این بیانه ذکر می‌شود: با عنایت به فرمایشات مکرر رهبر معظم و معزز انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در خصوص مبارزه جدی با فساد اجتماعی و اقتصادی و مبارزه با معضلات فرهنگی و تلاش در جهت حمایت از محرومین و قشر آسیب‌پذیر جامعه و اجرای عدالت اجتماعی در بین تمام اقشار ملت و همچنین تلاش در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی به عنوان نیروهای انقلابی شهرستان نائین از سیاست و تدابیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی که در کشور اعلام موجودیت کرده‌اند اعلام حمایت می‌کنیم.

در پایان این بیانیه نیز آمده است: هرگونه تلاش در جهت اعتلا انقلاب اسلامی و دفاع همه جانبه از حریم ولایت را فروگذار نخواهیم کرد.

اعلام حمایت جمعی از نیروهای ولایی شهرستان خوروبیابانک از جبهه مردمی نیروهای انقلاب

در بخش اول بیانیه جمعی از نیروهای ولایی شهرستان خوروبیابانک آمده است: ۹ در ماه سال ۱۳۸۸ پدیده‌ای شگرف در تاریخ پربار اسلامی است که بار دیگر هوشیاری، آگاهی و شکیبایی مردم بزرگوار ایران را اثبات کرد؛ دوراندیشی‌ها و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای این فرصت را در اختیار نظام قرار داد که پشتوانه قانونی مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران را به ظهور مجدد برساند.

در قسمتی دیگر از نامه بیان می‌شود: ما نیروهای ولایی و انقلابی شهرستان خوروبیابانک حمایت قاطع خود را از اعلام موجودیت جبهه مردمی انقلاب اسلامی اعلام و بر مبارز همه جانبه با مظاهر فساد و بی‌عدالتی تأکید می‌کنیم و خواهان پیوستن آحاد نیروهای انقلابی و ولایی به این حرکت جهادی در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم.

در قسمت پایانی این بیانیه نیز تصریح شده است: نیروهای مردمی و انقلابی شهرستان خوروبیابانک با تمام توان و از عمق جان حمایت خود را از تأسیس جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی تحت لوای رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری اعلام و بار دیگر با خون مقدس شهدا، آرمان‌های امام راحل و مقام عظمای ولایت مطلقه فقیه حضرت امام خامنه‌ای عزیز و در آستانه ایام ۹ دی روز بصیرت و میثاق با امت با ولایت تجدید پیمان کرده و تا آخرین نفس و قطره خون در خدمت حفاظت و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی از پای نخواهیم نشست.

فارس

Go to TOP