فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک:

عوامل فتنه ۸۸ کاسبان اصلی تحریم ها / خسارت های اقتصادی ناشی از فتنه هنوز هم حس می شود

تاج الدین با اشاره به وضع تحریم های شدید بعد از فتنه ۸۸ گفت: بعضی ها نیروهای انقلابی را به عنوان کاسبان تحریم معرفی کردند ولی عوامل اصلی فتنه از آن کاسبی کردند و خسارت های اقتصادی ناشی از آن هنوز در کشور حس می شود.

به گزارش سفیرخور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیر خور گفت: یوم الله ۹ دی روز ماندگاری در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است.

سرهنگ دوم محمدرضا تاج الدین ۹ دی را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامید و افزود: با حرکت خود جوش مردم در این روز پیوند عاشورایی امام و امت شکل گرفت.

وی با اشاره به پیشینه شکل گیری فتنه ۸۸ گفت: بعد از انتخابات بهار ۸۸ که مردم آگاه و بصیر ایران با حضور ۸۵ درصدی خود پای صندوق های رأی، افتخار دیگری در صفحات تاریخ این سرزمین رقم زدند، برخی از عوامل داخلی این حضور را برای مردم و دلسوزان انقلاب تلخ کردند.

تاج الدین عوامل ایجاد فتنه را به سه گروه دشمنان خارجی، سر سپردگان به دشمن و مردم فریب خورده تقسیم کرد و افزود: استکبار و استعمارگران که در خارج از کشور فتنه را هدایت می کردند گروه اول فتنه را تشکیل دادند و عده ای دل سپردگان به دشمن بودند که آموزش هایی که از سال ها قبل برای ایجاد فتنه دیده بودند را بعد از آن انتخابات عملی کردند.

وی تصریح کرد: نظام استکبار و کشورهای حامی فتنه در موقعیت های مختلف در پی ضربه زدن به کشور ما بوده اند، دشمنی که در جنگ هشت ساله نتوانست به اهداف خود دست یابد فتنه های ۷۸ و ۸۸ را طرح ریزی کرد و جنگ هشت ماهه بصیرتی به ما تحمیل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با اشاره به نقش مهم سران فتنه در شکل گیری آن افزود: افرادی که اسباب و ابزار فتنه شدند همان جریان های ضد انقلاب خارج نشین و عوامل وابسته به آن ها بودند که در داخل به عنوان ابزار، نقشه های اربابان خود را پیاده می کردند.

وی ایجاد شکاف در اتحاد و همدلی ملی، تبدیل پیروزی ۸۵ درصدی مردم به شکست، تخریب چهره ها و نهاد های قانونی نظام و حرمت شکنی روز عاشورا را از آثار فتنه عنوان کرد و افزود: فتنه ۸۸ باعث امیدوار شدن دشمنان نظام به جریان های داخلی و افزیش امید سیاسی دشمن برای براندازی و بی ثبات ساختن نظام شد.

تاج الدین خاطر نشان کرد: بعد از فتنه تحریم های شدید علیه کشور وضع شد، هر چند نیروهای انقلابی را به عنوان کاسبان تحریم معرفی کردند ولی عوامل اصلی فتنه از آن کاسبی کردند و خسارت های اقتصادی ناشی از آن هنوز در کشور حس می شود.

وی شیب منفی رشد اقتصادی و کاهش ارزش پول ملی و افزایش فشارها علیه فناوری هسته ای را از دیگر آثار فتنه بر کشور عنوان کرد و افزود: انقلاب ایران در عمر چهار دهه ای خود با مشکلات و موانع زیادی روبرو شده که به لطف خدا و رهبری های حضرت امام خامنه ای از آن ها عبور کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با اشاره به بصیرت و آگاهی مردم ایران در همه عرصه ها گفت: حرف اصلی مردم در حماسه ۹ دی حرکت در سایه دین و دل بستن به تحقق وعده های الهی بود.

انتهای پیام/

Go to TOP