رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک:

حماسه ۹ دی دست استکبار را که از آستین فتنه گران بیرون آمده بود کوتاه کرد

حجت الاسلام والمسلمین رفیع حماسه ۹ دی را دنباله حماسه بهمن سال ۵۷ عنوان کرد و افزود: ملت بصیر و آگاه ایران با حماسه ۹ دی دست توطئه گر استکبار که از آستین فتنه گران بیرون آمده بود را دوباره کوتاه کرد.

به گزارش سفیرخور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور حماسه ۹ دی را نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم عنوان کرد و گفت: مردم بصیر و ولایت مدار ایران در نهم دیماه سال ۸۸ یک بار دیگر ثابت کردند که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی رفیع افزود:  مردم در آن روز با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی خاطر نشان کرد: نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله و نیرنگ های آنان را نمی خورند و با بصیرتی که دارند در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز  راه را گم نمی کنند و دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر نمی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین رفیع با اشاره به رهبری های داهیانه رهبر فرزانه انقلاب تصریح کرد: به یقین مدیریت مقتدرانه حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، یادآور کلام نورانی امام عظیم الشان انقلاب اسلامی بود که فرمودند: “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد”.

وی حماسه ۹ دی را دنباله حماسه بهمن سال ۵۷ عنوان کرد و افزود: ملت بصیر و آگاه ایران با حماسه ۹ دی دست توطئه گر استکبار که از آستین فتنه گران بیرون آمده بود را دوباره کوتاه کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که خدای متعال این بصیرت را در میان ملت مقاوم و همیشه در صحنه ما روزافزون گرداند و پرچم این انقلاب را هرچه زودتر با دستان امام خامنه ای دام ظله العالی به دست صاحب اصلی آن امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف برساند.

انتهای پیام/

Go to TOP