۹ دی سیلی محکم مردم بر چهره نوکران استکبار بود

حجت الاسلام والمسلمین شیخی حماسه ۹ دی را حاصل بصیرت مردم همراه با تبعیت از ولایت فقیه دانست و آن را سیلی محکمی بر چهره نوکران استکبار معرفی کرد.

خبه گزارش سفیرخور امام جمعه ی فرخی در خطبه های نماز جمعه ی این شهر با اشاره به حماسه مردم در برابر فتنه ۸۸ گفت: در فتنه ۸۸ بسیاری از افراد فریب دشمن را خوردند و به دنبال منافع و اربابان آمریکایی خود حرکت کردند که با سیلی محکم مردم ایران سرجای خود نشستند.

حجت الاسلام والمسلمین محسن شیخی افزود: مردم در حماسه ۹ دی به خواص اعلام کردند که باید بیدار و با بصیرت و تشنه خدمت باشند نه تشنه ی قدرت، به دنبال هوای نفس حرکت نکنند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ایران با بصیرت و آگاهی خود و با پیروی از ولایت فقیه نشان داده اند که دست هر کس را بخواهد به میهن اسلامی دست درازی کند قطع می کنند.

خطیب جمعه ی فرخی با اشاره به رویدادها پس از آزاد سازی شهر حلب گفت: دشمن علی رغم تلاش برای کم رنگ کردن این پیروزی و همراهی رسانه های عربی و غربی نتوانست چهره مقاومت را مخدوش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی و امنیت پرواز گفت: دشمن پس از پیروزی انقلاب همواره دنبال ضربه زدن به انقلاب و ایجاد نا امنی بود که با تدبیر حضرت امام خمینی(ره) حفاظت هواپیمایی ایران شکل گرفت و به اظهار همه امروز حافظت هواپیمایی ایران، آهنین و نفوذ ناپذیر است.

خطیب جمعه ی فرخی با اشاره به سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی گفت: در سال ۵۵ آمار افراد با سواد کشور در حدود ۴۷ درصد بود و با تدبیر امام خمینی(ره) و تشکیل نهضت سواد آموزی این آمار در سال ۸۰ به ۸۵ درصد افزایش پیدا کرد و پیروزی بزرگی در برابر بی سوادی بود.

حجت الاسلام والمسلمین شیخی با اشاره به ارتحال آیت الله سید احمد قاضوی افزود: این عالم ربانی در هر محفل و مجلسی عمارگونه از ولایت و اسلام دفاع کردند و به روشنگری پرداختند.

انتهای پیام/

Go to TOP