از خیّرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر خوروبیابانک تقدیر شد

پیش از ظهر امروز در همایش گرامیداشت روز داوظلب، از خیّرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر خوروبیابانک تجلیل شد.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور در مراسم تجلیل از خیّرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان خوروبیابانک که پیش از ظهر امروز در سالن امام خمینی (ره) خور برگزار شد  با اشاره به اهمیت کار خیر گفت: بهترین مردم کسانی هستند که قدمهای خیر بیشتری برای مردم بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به لزوم به اشتراک گذاشتن تجربیات با دیگران گفت: گاهی با یک حرف دیگران را راهنمایی می کنیم و این نمونه ای از صدقه است.

وی امداد رسانی به نیازمندان را عملی نیکو، پسندیده و وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: قدم برداشتن برای رضای خدا اجر دنیوی و اخروی دارد که شامل حال خیّرین می شود.

امام جمعه ی خور هلال احمر را یک سازمان شناخته شده در دنیا معرفی کرد که هرجا نیاز به کمک و امداد رسانی حس می شود جزء اولین هایی است که در محل حاضر می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمیان در این مراسم با اشاره به از خودگذشتگی امدادگران هلال احمر گفت: خداوند به مومنانی که با جان و مال خود در راه او گذشت می کنند وعده بهشت داده است.

نماینده مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان اصفهان افزود: اولین داوطلب در اسلام امیرالمومنین علی (ع) بود که در همه زمینه ها پیش قدم بود و با جان و مال خود در راه خدا جهاد کرد.

وی تصریح کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر در گمنامی با تاسی از مولایشان امیرالمومنین (ع) برای کمک به نیازمندان گام بر می دارند و نمی توان اجر کار آن را محاسبه کرد.

در این مراسم از خیّرین کمک رسان به هلال احمر و داوطلبان فعال این جمعیت تقدیر شد.

img_0370 img_0372 img_0374 img_0375 img_0376 img_0377 img_0378 img_0382 img_0383 img_0384 img_0385 img_0387 img_0391 img_0393

Go to TOP