حق استقلال بود به مرحله بعد برود/ آب در گلویم گیر کرده بود!

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: حق استقلال بود که با شکست صبای قم راهی مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی شود.

به گزارش سفیرخور بهتاش فریبا درباره برتری تیم فوتبال استقلال مقابل صبای قم و راهیابی این تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی مقابل صبا انجام دادیم و حداقل ۳ موقعیت صددر صد گل به دست آوردیم. علی قربانی ۲ بار با ضربه سر می‌توانست گل بزند اما مدافعان و دروازه‌بان صبا مانع گل خوردن تیم‌شان شدند.

وی ادامه داد: اواخر بازی هم فرشید اسماعیلی می‌توانست کار را تمام کند اما توپ او را هم گرفتند. در مجموع حق استقلال بود که به مرحله بعد برود، چون موقعیتی به حریف ندادیم.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در مورد انتقاد صمد مرفاوی از شعار تماشاگران استقلال علیه حامد لک و اینکه استقلالی‌ها مانع این شعارها نشده‌اند، گفت: هیچ کسی این شعارها را تأیید نمی‌کند اما این اتفاقات فقط در بازی با استقلال نمی‌افتد. لک چند بار خودش را روی زمین انداخت و داور هم به او کارت نشان داد. هر چند داور باید زودتر به او کارت نشان می‌داد تا دیگر تشنجی ایجاد نشود.

فریبا در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که پزشک بالای سر او حاضر شد، در پایان گفت: من مدتی سرما خورده بودم و حال و روز خوبی نداشتم. در جریان بازی آب در گلویم گیر کرد و همین مسئله باعث شد تا پزشکان بالای سرم حاضر شوند.

انتهای پیام/

تسنیم

Go to TOP