امام جمعه ی خور:

مکتب اهل بیت خواب دشمن را به کابوس تبدیل کرده است

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امنیت کنونی ایران را مدیون پیروی از مکتب اهل بیت دانست که خواب دشمنان را به کابوس تبدیل کرده است.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور شب گذشته در جمع عزادارن حسینیه اعظم شهر خور داعش را وسیله ای برای از کار انداختن ایران، یار و مددکار مقاومت عنوان کرد و افزود: وجود فضای معطر به مکتب اهل بیت (علیهم السلام) با هدایت های رهبر انقلاب، خواب های دشمنان را به کابوس مبدل کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اگر بخواهیم امنیت داشته باشیم باید دشمن را در خارج از مرزها به زانو در بیاوریم، اینها همه بر گرفته از آموزه های دینی است که باید در برابر دشمن بایستیم وگرنه در مقابل آن ها خوار می شویم.

 وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای برهم زدن و به انحراف کشاندن عزاداری های اباعبدالله الحسین (ع) گفت: هر کسی که زیر پرچم ولایت اهل بیت باشد از هدایت الهی خارج نمی شود و مدام خدا آن ها را هدایت می کند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اگر هدایت خداوند متعال نبود قطعا با حجم انبوه دشمنانی که برای نظام اسلامی ما خط و نشان می کشند، تا کنون پایدار نمانده بود ولی می بینیم که پس از گذشت ۳۷ سال از عمر انقلاب هر روز بر اقتدار این نظام افزوده می شود.

وی تبعیت و پیروی از خاندان پیامبر را باز دارنده از گمراهی دانست و تصریح کرد: آن هایی که خاطر همین دوری از اهل بیت در عصر حاضر جنایت می کنند و با اعتقادات من درآوردی خود زندگی مردم را به تاراج می برند گمراهان جامعه هستند.

امام جمعه ی خور رسوخ عشق و محبت اهل بیت عصمت و طهارت در جان و زندگی مردم ایران را موجب موفقیت در همه عرصه ها دانست و خاطر نشان کرد: در نظر گرفتن راه و روش معصومین در همه امور باید اولویت برای تصمیم گیری و انتخاب یک راه باشد، نه از آن ها جلو بزنیم نه عقب بمانیم.

وی ائمه اطهار را حکیم معرفی کرد و افزود: حکیم یعنی کسی که قول و فعل او مطابق عقل است، در زندگی و اعتقادات نباید به جای تأسی به معصومین از غرب پیروی کنیم تا سعادت مند شویم.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد صبر و بردباری را از خصوصیات بارز معصومین (علیهم السلام) عنوان کرد و افزود: کلید موفقیت هر انسانی صبر، بردباری و استقامت است، هنگامی که امامان در تمام دوران زندگی خود بردباری را پیشه راه خود قرار داده اند پس ما هم باید از ایشان تبعیت کنیم.

انتهای پیام/

 

Go to TOP