مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان اصفهان

تحقق اقتصاد مقاومتی در خوروبیابانک/ مبارزه با تحمیل اراده دشمن جهاد کبیر است

حجت الاسلام مظاهری با اشاره به پیشرفت های شهرستان خوروبیابانک در عرصه های خودکفایی، آن را مدیون تلاش مردم بومی دانست.

به گزارش سفیرخور مسئول معاونت تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان شب گذشته در محفل انس با قرآن کریم که در مسجدالنبی (ص) شهر خور برگزار شد با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان خوروبیابانک خاطر نشان کرد: مردم این منطقه کویری که فاصله زیادی از مرکز استان دارد توانسته اند با همت و تلاش خود و بدون چشم داشت به دیگران نیاز های خود را تامین کنند تا وابسته به بیرون از شهرستان نباشند.

حجت الاسلام والمسلمین محسن مظاهری با اشاره به فعالیت های گسترده دشمن برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: دشمن برای تسلت بر ملت ها همواره به دنبال ذلت آفرینی در کشور ها است.

وی افزود: با توکل به خدا و تکیه بر درون کشور و نیروی داخلی می توانیم عزت را برای خود رقم بزنیم تا ذلت نصیب دشمن شود.

مسئول تربیت و آموزش سپاه اصفهان با اشاره به اینکه دشمن همواره غیرقابل اعتماد بوده و هست گفت: در طول تاریخ ثابت شده که دشمنان ما به تعهدات خود پایبند نیستند و امروز پس از تجربه هایی که در گذشته کسب کرده ایم نباید با حرف های بیهوده ی آن ها منتظر انجام تعهداتشان باشیم.

وی تصریح کرد: اگر به جای توقف فعالیت های هسته ای، بر سرعت آن افزوده بودیم امروز مطمعنا در جایگاه بهتری قرار داشتیم و صنعت هسته ای پیشرفته تری را رقم زده بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین مظاهری مبارزه با نفس را زمینه ساز ایستادگی در برابر استکبار دانست و افزود: عدم تبعیت از استکبار انسان را برای رسیدن به هدف مقاوم می کند.

وی با انتقاد از وضع قرار داد های نفتی جدید گفت: جوانان  این مملکت هشت سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند و امروز نیز  می توانند با حضور در همه عرصه از نفوذ دشمن جلوگیری کنند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه اصفهان خاطر نشان کرد: مبارزه با دشمن جهاد اصغر ، مبارزه با نفس جهاد اکبر و از همه بالاتر جهاد کبیر که مبارزه با تحمیل اراده دشمن است که با افزایش قوای علمی خود سربلندی و افتخار برای کشور ار رقم بزنیم.

Go to TOP