فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک:

وظیفه امروز ما حفظ روحیه ایثار و فداکاری در نسل آینده است

سرهنگ فصیحی حفظ بنیان خانواده و ایجاد روحیه ایثار و فداکاری در فرزندان را وظیفه امروز مادران عنوان کرد.

به گزارش سفیرخور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک در یادوازه ۳۸ شهید شهر خور که عصر امروز در هیأت قمر بنی هاشم (ع) این شهر برگزار شد با اشاره به اهمیت حفظ یاد و خاطره شهدا گفت: وظیفه اصلی مادران حفظ خانواده و تربیت فرزندانی است که ادامه دهنده راه شهدا و حافظ روحیه ایثار و فداکاری در نسل آینده باشند تا فرهنگ عاشورایی و زیر بار ظلم نرفتن در فرزندان تجلی یابد.

سرهنگ دوم جواد فصیحی با اشاره به استفاده عده ای از گفتمان امام برای تخریب چهره امام گفت: این تفکری است که غرب دنبال می کند و از جریان های غربگرا در این زمینه حمایت می کند.

وی با اشاره به فشار اقتصادی وارد شده بر مردم گفت: ما به یک طریقی برجام را پذیرفتیم که تحریم ها برداشته شود، کدام تحریم برداشته شد و کدام محدودیت حذف شد؟

فصیحی خاطر نشان کرد: دشمن در زمان جنگ تحت عنوان محاصره اقتصادی و در حال حاضر با نام تحریم اقتصادی به دنبال ایجاد نارضایتی در بدنه ای که مدافعان انقلاب اسلامی هستند بوده و هست.

وی هدف دشمن را براندازی توسط خود افراد عنوان و استفاده از شکاف های قومی و مذهبی و نفوذ در ارکان تصمیم ساز و تصمیم گیر، حمایت از گروه های غربگرا، فشار اقتصادی به بدنه مردم و براندازی مرحله ای را اقدامات دشمن در این زمینه معرفی کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک براندازی مرحله ای را از دیگر اقدامات دشمن عنوان کرد و افزود: دشمن با ایجاد تغییر نگرش به اهداف انقلاب اسلامی، تحمیل قدرت نظامی خود به ما و تغییر ساختار در صدد سلب آرمان های ماست.

وی برخورداری از رهبری الهی در کشور را یکی از نقاط قوت ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: در سایه ولایت مطلقه فقیه است که امنیت در کشور حاکم است و قابلیت بالای مقابله با توطئه ها با تدبیر و مدیریت رهبر معظم انقلاب حاصل می شود.

فصیحی پیشرفت در صنایع نظامی و هسته ای را از دیگر نقاط قوت ایران عنوان کرد و گفت: قدرت نظامی که حزب الله، حماس و انصار الله دارند نمونه ی کوچکی از قدرت نظامی ایران است و اگر آمریکا لحظه ای گمان می کرد که حریف قدرت نظامی ایران می شد برای شروع جنگ دریغ نمی کرد.

وی روند رو به رشد بسیج منطقه ای شیعیان را از دیگر نقاط قوت جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: زمانی فقط ارتش شیعی در ایران بود و در زمان جنگ با هفتاد کشور جنگیدیم ولی امروز شاهد آن هستیم در عراق، لبنان، سوریه، افغانسان و پاکستان ارتش شیعی به برکت صدور انقلاب اسلامی تشکیل شده است.

فرمانده سپاه خوروبیابانک نفوذ در افکار عمومی مسلمانان را از دیگر نقاط قوت ما معرفی و خاطر نشان کرد: اسلام هراسی نقشه دشمن بود که برای از بین بردن محبوبیت اسلام در جامعه جهانی داعش را تشکیل دادند.

وی وضعیت اقتصادی، مفاسد اقتصادی و عدم برخورد قاطع با آن ها، اشرافی گری برخی ها، اختلاف طبقاتی در جامعه و تغییرچذیری نخبگان سیاسی و وجود جریان بی خیالی نسبت به اهداف مقدس جمهوری اسلامی را از جمله ضعف های موجود در جامعه عنوان کرد.

شهرستان خوروبیابانک ۱۱۸ شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که سهم شهر خور ۳۸ شهید می باشد.

انتهای پیام/

Go to TOP